Зовнішня реклама

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

РЕКЛКрім усього сказаного , рекламу можна також класифікувати щодо способу передачі рекламної інформації. На вулиці , наприклад , можна побачити чимало зовнішньої реклами , у вигляді різних ресторанних , магазинних вивісок , світлодіодних панелей і рекламних щитів. Рекламні малюнки, написи можна виявити на більшості видів громадського міського транспорту , наприклад на тролейбусах , трамваях або маршрутних автобусах. Перевагою такої реклами є її низька вартість для замовника , хоча набагато ефективніше одночасно із зовнішньою рекламою використовувати інші види реклами або ж комбінувати кілька об’єктів зовнішньої реклами. Завдана на статистичному рекламному щиті інформація про підприємство є непоганим способом привернути увагу живуть , працюють в даній місцевості людей , якщо щит встановлений десь у центральній частині міста. Розмістивши ж такий рекламний щит недалеко від автомагістралі , можна привернути увагу проїжджаючих повз автомобілістів і гостей міста. Експерти радять для найкращого ефекту використовувати як мінімум кілька подібних рекламних щитів , зосереджених в різних районах міста.

види реклами

Тристоронні динамічні щити , світлодіодні вивіски – вважаються не настільки ефективними з причини використовуваної там технології подачі рекламної інформації. Людина, що проходить повз динамічного рекламного щита , нездатний так швидко , як у випадку зі статичним рекламним щитом , вникнути в суть рекламного повідомлення. Тому не варто перевантажувати людей і носій рекламної інформації , адже це негативно позначається на рівні її засвоєння потенційними клієнтами. Рекламне повідомлення має відповідати таким основним вимогам , як стислість і ясність.

Реклама на громадському або якому-небудь іншому виді транспорту (реклама на фурах , приватних авто і так далі ) ефективна за рахунок мобільності самого носія рекламної інформації , що дозволяє залучити покупця з різних регіонів країни і навіть з-за кордону. Вартість такої реклами прийнятна навіть для підприємства з невеликим рекламним бюджетом . Зовнішня реклама особливо результативна і ефективна у випадку , якщо необхідно представити покупцеві нову послугу , товар або ряд товарів підприємства , враховуючи, що це велике розвинене і вже добре відоме на споживчому ринку підприємство.

Оказание услуг в Минске и Беларуси, онлайн каталог организаций.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Зовнішня реклама, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *