Живі метелики на свято

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (2)Неймовірна краса тропічних метеликів заворожує усіх від мала до велика. Вони немов яскраві клаптики екзотичних джунглів оживляють нашу сіру дощову осінь або білосніжну одноманітну зиму. Зрозуміло, це відбувається в тому випадку, коли який-небудь « чарівник » випустить їх з подарункової коробки…

На нашій планеті зараз налічується близько 200 000 видів метеликів. Серед них потворних і непривабливих, практично, немає. Хоча деякі види метеликів зайво мініатюрні, щоб насолодиться їх красою. У нашій місцевості метелики теж не надто великі. Найбільша наша метелик Павлиний Око все ж не може зрівнятися за розмірами з тропічними видами. А поширеного у нас Адмірала взагалі можна обізвати ліліпутом. Адже найбільша тропічний метелик досягає розмаху крил в 30 см. Її і слід вважати гігантом.

Бізнес на вирощуванні тропічних метеликів може бути відмінним видом основного або додаткового заробітку. Зараз не складе великої праці знайти і замовити через Інтернет лялечки деяких видів тропічних метеликів. Їх надішлють поштою або з кур’єром. Але ось надалі з вмістом посилки доведеться чимало повозитися.

Тропічних метеликів, як і їх гусениць, слід утримувати в інсектаріях – спеціальних акваріумах для комах. Там необхідно підтримувати тропічний мікроклімат (тобто, підвищену температуру і вологість). Харчування гусениць теж має бути « тропічним ». Шукати місцеві замінники небажано. Тому тропічні рослини на корм гусеницях тропічних метеликів найкраще вирощувати в оранжереї або теплиці (підійде і балкон, якщо він дуже добре утеплений ). У інсектаріях обов’язково слід прикріпити сухі гілочки, на яких метелики, вилупившись з кокона, будуть сушити крила, висячи вниз головою.

Велике значення в « бабочковом » бізнесі матиме оригінальність способів подачі метеликів на торжестві. Поширений і має ефект варіант випускання метеликів з красивою коробки. Однак більш оригінально буде, приміром, роздати метеликів гостям в спеціальних конвертах з тим, щоб вони по сигналу їх одночасно випустили.

Все команды участницы ЕВРО-2012 на euro2012.footballfan.net.ua

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *