Збільшуємо продажу шляхом установки онлайн-консультанта LiveTex

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

onlahnБагато власників  інтернет-магазинів проводять тривалий час в роздумах, як можна збільшити обсяги продажів. Один з вірних кроків у цьому напрямку – це установка системи онлайн-консультування, яка допомагає спростити спосіб зв’язку.

Встановивши пропоновані системи, наприклад, онлайн консультант LiveTex, ви вже в перший день зможете відчути позитивний результат, а надалі, після нетривалого періоду, ви зможете констатувати зростання кількості потенційних покупців вашої продукції.

Як це діє? Насамперед, ймовірність покупки починає збільшуватися у зв’язку з більш швидкими відповідями на запитання покупців. Чекати користувачі інтернету, як відомо, не люблять, адже завжди є спокуса перейти на інший ресурс.

Зовсім інша справа, коли ваш інтернет-магазин матиме онлайн-консультанта, який можна викликати в один клік, і він зможе максимально швидко відповісти на всі виниклі питання споживача.

Чим довше покупцеві в інтернеті доведеться чекати від вас відповіді, тим більша ймовірність, що він витратить свої гроші на іншому сайті, якщо навіть вартість товару і буде там незначно дорожче. Функція спостереження за друком клієнта, закладена в даному сервісі, допомагає зрозуміти, про що він має намір запитати, навіть раніше, ніж він відправить свій запит. Купить мебель в Ростове-на-Дону Таким чином, переглядаючи одну і ту ж з ним сторінку або товарної позиції, відповідь можна підготувати заздалегідь.

Багато покупців сьогодні готові купити товар в мережі тільки за умови, що на продаваемом ресурсі є онлайн-консультант. Це обумовлено тим, що всі пропоновані опису до товарів не можуть бути повними і досконально відображати всі характеристики та інші параметри продаваної продукції, яку не можна приміряти, помацати руками, понюхати і т.д.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *