Заробіток ВКонтакте

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

вкВКонтакте – це одна з найбільших соціальних мереж в інтернеті . За допомогою її з’являється можливість тримати зв’язок з близькими , друзями , слухати музику , переглядати улюблені фільми , ділиться , і вивчати інформацію протягом цілого дня. Користувачі інтернету більшу частину свого часу проводять саме в ньому , але навіть не здогадуються про те , що кожен має можливість підзаробити не малі гроші. І все ж багатьох цікавить , як це можна зробити в мережі ВКонтакте?

Заробіток на вступах в паблік / групи і на лайках

Існування безлічі сервісів , які є посередниками між користувачами мережі і рекламодавцями , дає можливість першому заробити. Сам заробіток складається з того , що рекламодавець оплачує голоси , вступ до групи , лайки на фото або записи , розміщення коментаря. Існування таких сервісів як Socail Tools , VKlike , VKTarget дає можливість заробити від 10 копійок до 5 рублів.

Що стосується самого контакту , то недавня галас про те , що Павло Дуров був звільнений з поста генерального директора викликала подив багатьох користувачів сервісу. Але пан Усманов відповів на питання про генерального директора , тому питання вже не варто переживати. Він також повідомив , що буде всіляко і надалі підтримувати Павла Дурова .

Заробіток на публічних сторінках і в групах

Для початку потрібно розуміти , чим відрізняється група від публічної сторінки в інтернеті .

Група – це об’єднання людей за інтересами , які, як правило , не прагнуть до комерційних цілям. Публічна сторінка – має постійне оновлення у вигляді фото , картинок , музики , новин і т. д. і створюється з метою заробітку.

У чому полягає заробіток публічної сторінки ВКонтакте?

Реклама . При розміщенні однієї оголошення рекламодавці можуть викласти від 3000 р . за одну годину на публічній сторінці . Як правило , паблік розміщує в день до п’яти оголошень .

Передплатники . За кожного підписаного користувача можна заробити до 1 рубля.

Партнерські програми . Будучи учасником такої програми , у вас є можливість помістити рекламу на свої реферальні посилання проектів , в яких берете участь , з подальшим заробітком ваших рефералів.

Інтернет – магазини . Беручи участь в партнерстві з таким видом магазину , розмістивши їх рекламу , можна отримувати суму від продажів або певний відсоток.

Відео – ролики сайту YouTube. Якщо відео відповідає темі паблік , набрати 5000 переглядів не складе особливих труднощів . За кожного хто перейде по вашому посиланню в середньому можна отримати 50 к.

Залучення в паблік / групи ВКонтакте

Актуальність і захопливість теми в групі / паблік.

Витрати на рекламу. Розглянемо на прикладі , 5000 передплатників обійдуться вам приблизно в 5000 рублів , з тим урахуванням , що повернути їх , можливо, протягом 2-3 місяців , ці витрати мають свою вигоду.

Додаток і заробіток на них

Для заробітку потрібно мати або ж створити додаток , звичайно це гра або тести , які повинні відповідати конкретної цільової аудиторії.

Існує кілька способів монетизувати додаток

Голоси . Нагромаджені ігрові бонуси , можливо , перевести на реальні гроші , наприклад , використовувати їх на поповнення мобільний рахунок .

Реклама . За покази рекламних банерів або тизерів можна отримувати відплату .

Створення додатків на замовлення , оплата за виконану роботу.

Додаток в оренду. Використовується рідко , але має право на існування.

У підсумку заробити гроші ВКонтакте цілком можливо. Це не складе особливих труднощів і не займе багато часу.

Створення власного проекту один з кращих способів заробити ВКонтакте. Ви можете придбати власний бізнес , який за своїми властивостями швидко окупиться , і буде нести стабільний дохід.

http://мумиленд.рф/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *