Залучення трафіку в блог – що потрібно зробити перед тим, як почати знімати вершки

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (13)Блоги створюють величезні обсяги трафіку, особливо регулярно оновлювані, інтерактивні та підтримуючі діалог з читачем. Залежно від теми записи і аудиторії, навіть один запис може підняти навколо себе помітний шум і залучити певний обсяг трафіку.

Для цього ваш блог повинен володіти такими рисами:

Дружність, інтерактивність, інформативність і потрібність для читача. Яке перше враження, вироблене вашим блогом? Чи можна там знайти те, що шукаєш? Наскільки складна навігація? Не застаріла чи інформація?

Блог повинен бути націлений на певну аудиторію і відповідати її потребам. Чи відповідаєте ви на запитання читачів, чи є у них можливість з вами зв’язатися?

Блогер повинен будувати відносини зі своїми читачами і завжди пропонувати щось цінне для них, текст чи це буде або безкоштовні сувеніри. Чи відповідають користувачі на ваші запитання і як? Чи можете ви поручитися, що хтось із них повернеться?

У блозі повинні бути посилання, що дозволяють використовувати методи соціального обміну посиланнями. Ми маємо на увазі плагіни типу Tweetmeme, Sociable, Digg, Follow Me On Twitter і т.д. кнопки яких можна розташувати над або під записом.

Також в болге потрібен джерело RSS, бо деякі воліють формат RSS.

Ідельно буде, якщо ви станете писати про актуальні події, які у людей на слуху. Якщо люди говорять від цьому, то прочитати про це їм буде теж цікаво. Зверніть увагу: подивіться сайти Ask Jeeves, Google Insights і відповідні форуми. Використовуючи форуми, перевірте записи по даті, вмісту і кількості коментарів. після чого опишіть свої спостереження.

Плагіни, що допомагають у створенні та обробці трафіку прості у використанні і установці. МогупорекомендоватьAll in One SEO, Google XML Sitemaps, No Follow Case by Case, Sociable, Subscribe To Comments, AdSense Deluxe, What Would Seth Godin Do.І є ще безліч інших. Просто введіть “кращі плагіни трафік” в пошуковій машині. В окремій статті ми розберемо їх докладніше.

І найважливіше, що потрібно вашому блогу – свіже наповнення. Ваша аудиторія буде скорочуватися якщо не підгодовувати їх свіжою інформацією, не створювати почуття причетності до динамічно розвивається, налаштованому на діалог і актуальному блогу.

Все о строительном оборудовании http://lakkk.com – строительный портал с многолетним опытом.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *