Закріплення торгової марки за допомогою банерів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

imagesВ даний час складається враження про появу нової тенденції в промоушингу, відповідно до якої банерна реклама втрачає свою популярність, поступаючись місцем поштовим розсилок.

Справа тут, як мені особисто видається, у вартості залучення гарантованого відвідувача. Добре написане рекламне оголошення, розміщене в розсилці, яку читає цільова аудиторія, зазвичай швидко забезпечує велику кількість якісних відвідувань, ніж рівний за вартістю добре виготовлений банер.

Чи означає це, що реклама в поштових розсилках набагато ефективніше банерної реклами? Не думаю.

Маркетинг не завжди передбачає мистецтво швидкого здійснення продажів, він припускає заповнення власної ніші на ринку і створення власної торгової марки, якій надалі надається популярність. Не зрозумійте мене неправильно: реклама в розсилках – дуже потужний і ефективний засіб, але разом з тим не можна оцінювати банерну рекламу як неефективну і застарілу. Прийняття даної точки зору уявляєте собою, щонайменше, поспішне рішення, і при цьому з поля уваги випадають ті переваги, які забезпечує банерна реклама в закріпленні власного професійного іміджу.

Вважається доведеним, що перш ніж лізти в кишеню за грошима покупець повинен поглянути на Ваш товар як мінімум шість-сім разів. Чим більше майбутній покупець дивиться на зацікавив його товар, тим більше останній починає йому подобатися.

Дане явище відоме в маркетингу під назвою “закріплення” і його мета полягає в тому, щоб створити легко впізнаваний професійний імідж, який необхідно постійно тримати на виду у мас споживачів. Досягається дана мета, як правило, за допомогою підбору добре звучного і незабутнього імені компанії, а також впізнаваного її логотипу.

Покажіть мені компанію, на логотипі якій зображений мільйон доларів і я з повною відповідальністю вкажу на те, що її керівництво розуміє важливість “закріплення”.

Шляхом впровадження власного логотипу на всі Ваші банери з демонстрацією якомога більшому числу людей, Ви одночасно рекламуєте Ваші товари та послуги, і закріплюєте свою торгову марку. Звичайно, швидше за все, на банер натиснуть менше одного відсотка його бачили, але зате, скільки людей побачать і запам’ятають Ваш логотип і назву компанії! Скільки людей буде почувати себе комфортніше і впевненіше, побачивши потім даний логотип на Вашому сайті? Задумайтесь над цим.

Маркетинг не завжди сухий і жорсткий, як стверджує більшість, і не завжди можна поставити знак рівності між маркетингом і мистецтвом вчинення швидких продажів. В не меншому ступені він припускає створення постійної та масової клієнтської бази на основі формування хорошої ділової репутації. І саме банери можуть допомогти Вам у досягненні зазначеної мети на просторах Мережі шляхом виведення в народ Вашої торгової марки.

как проверить качество установки окон http://transbalt.net/sovety-po-ustanovke-okon.html компания ТрансБалт.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *