З чого починається електронна комерція

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

elektronna komercijaCьгодні багато хто замислюється про вигідну стороні заняття електронною комерцією. Ті, кому є що запропонувати, чим зацікавити потенційного клієнта і перетворити свій вільний час та ідеї в бізнес, поспішають відкривати власний інтернет -магазин.

Однак для початку варто трохи зменшити запал і розібратися в деяких тонкощах такого виду ведення бізнесу. Адже як за помахом чарівної палички у Ваш новенький магазинчик не почнуть « заходити » віртуальні відвідувачі і відразу ж платити Вам за товар чи послугу.

Перед тим, як відкривати інтернет -магазин, краще розібратися в принципах роботи такого виду бізнесу.

Є основні бізнес- процеси, з якими Вам доведеться мати справу, наприклад, всі етапи роботи з покупцем.

Якщо говорити про короткої схемою роботи інтернет – магазину з покупцем, то варто сказати, що насправді структура такого бізнесу достатньо проста і зрозуміла для розуміння людей, які тільки осягають ази комерції.

– Покупець відвідує сайт Вашого магазину;

– Покупець вибирає товар / послугу і оформляє замовлення ;

– Ви обробляєте замовлення і відправляєте товар в службу доставки ;

– Покупець отримує товар і оплачує його ;

– Починаєте етап постпродажного роботи з клієнтом, мотивуючи його на повторне відвідування Вашого магазину ( розсилка реклами і спеціальних пропозицій на його електронну пошту).

Звичайно, на вигляд все виглядає досить просто і складно, але насправді, щоб залучити відвідувачів у Ваш магазин слід провести копітку роботу, тому краще всього скористатися послугами, які запропонує команда фахівців з інтернет-реклами. Професіонали відмінно знають тенденції сучасного ринку і розбираються в тому, для якої галузі і сфери діяльності ефективніше буде той чи інший метод роботи.

ЯРЖКХ.РУ – Первый Ярославский ЖКХ портал

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *