Яким чином підвищити якість свого сервісу в умовах вичерпання адресного простору ipv4 ?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

ай пЯкщо Ви прийшли до розуміння , що для надання більш якісного сервісу своїм абонентам і розширення своєї абонентської бази , пора відмовлятися від використання NAT і надавати кожному абоненту публічний ip -адреса , а ще краще одночасно статичний , то перед вами постають питання :

– Де взяти необхідну кількість ipv4 – адрес , адже вже майже кожному відомо , що ” IPv4 закінчилися” ?

– Яким чином це змусити працювати?

Таки да , ipv4 нині дефіцит . З вересня 2012 року, коли Європейський центр координації мереж ( RIPE NCC ) отримав у своє розпорядження останню підмережа ipv4 розміром / 8 , ним було прийнято рішення не видавати адреси з останнього блоку / 8 всім бажаючим , як він це робив раніше.

Але зараз ще є можливість отримати ipv4 адреси у Локальних Інтернет реєстратура ( ЛІР ) .

Більшість ЛІР є за сумісництвом і провайдерами Інтернету зі своєю часто дуже обширною аудиторією абонентів. Такі Лір , звичайно ж, не запалиться бажанням надати свої , дефіцитні за теперішніх часів ресурси , своїм прямим конкурентам .

Але є одна компанія , основним видом діяльності якої є не надання доступу до Інтернету , а як раз таки , надання послуг для провайдерів Інтернету .

Ця компанія – ТОВ « ЛідерТелеком » , готова надати Вам требующееся кількість ipv4 адрес.

Отже рішення з першого питання знайдено , але як же це буде працювати?

При укладанні договору , ЛідерТелеком зареєструє ip – адреси на Вашу організацію в базі даних RIPE , таким чином ip – адреси будуть відображатися як Ваші в запитах whois . Далі Вам потрібно проанонсувати ці ip – адреси за протоколом BGP . Для цього потрібно Автономна Система (АС). Це може бути Ваша власна АС або АС Вашого вищестоящого провайдера. Якщо у Вас є мінімум два вищестоящих провайдера , Ви можете отримати власну АС і анонсувати свої ip – адреси одночасно через всіх Ваших АПЛІНК . Таким чином Ви отримуєте додаткову відмовостійкість на випадок «падіння» одного з АПЛІНК . Якщо ж у Вас тільки один вищестоящий провайдер , то отримувати власну АС Вам не потрібно , а потрібно Вам звернутися до провайдера , щоб він проанонсував Ваші ip – адреси у себе в BGP і отмаршрутізіровал їх Вам . Зазвичай провайдери на це охоче погоджуються , тому що їм це вигідно. Адже Ви платите йому за надання каналу і при цьому він не витрачає на Вас свої дефіцитні ip – адреси.

Иностранные инвестиции

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *