Який бізнес в спальному районі можна вважати вдалим?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

6Спочатку давайте розберемося, що таке спальний район. Взагалі, поняття «спальний район» з’явилося поряд з розвитком мегаполісів. Спальними районами вважаються житлові райони міста, в яких проживають люди, що працюють в діловому центрі, змушені щоранку їздити на роботу, а ввечері повертатися назад тільки щоб ​​переночувати. Можна здогадатися, що зазвичай спальні райони дуже тихі, з низькою активністю. Зрозуміло, що перш ніж організувати там якийсь торговий бізнес необхідно продумати такий відповідальний пункт – що ж жителі спальних районів купують найчастіше?

Нюанси торгівлі в спальному районі

Завжди потрібно пам’ятати, що у ваш магазин будуть заходити або по дорозі на роботу, або вже після неї. Виходячи з того, що може бути в ці моменти людям нужней все, варто уявити собі загальну картину потреб потенційних покупців. Погодьтеся, що навряд чи по дорозі додому після роботи, хтось буде частенько заходити в магазин одягу. Для цього люди найчастіше їдуть в якийсь торговий центр, де можна купити відразу кілька речей.

Продавайте у спальному районі тільки те, що необхідно його жителям тут і зараз, а саме продукти, побутові речі, послуги громадського харчування. Також користуються попитом послуги ремонту взуття та одягу. А тепер давайте розглянемо деякі варіанти більш докладно.

продукти

Продуктовий магазин є майже ідеальним рішенням для бізнесу в спальному районі будь-якого міста. Людина купує продукти постійно, до вас в магазин будуть заходити після роботи, щоб купити продукти до вечері, або будуть забігати за хлібом або цигарками. Якщо продавати в магазині готові бутерброди, можна отримати додатковий прибуток, бо мало хто встигають сутра поїсти.

Точка загального харчування

Пропонуючи в такій точці готові сніданки, або, знову ж бутерброди, можна також налагодити непоганий заробіток, тому що деякі люди можуть просто не любити готувати. Також до вас можуть заходити після важкого робочого дня на вечерю в компанії друзів. Розмістивши бар, кафе, бістро або кафетерій недалеко від дороги в спальному районі, ви отримаєте першу прибуток вже незабаром.

Сделаем не дорого заказ выписки из ЕГРЮЛ в санкт-петербурге в кротчайшие сроки. Многолетний опыт позволяет выполнять поставленные задачи на высшем уровне.

Побутові товари

Продаж господарських товарів і побутової хімії також вважається досить прибутковим бізнесом, якщо звичайно грамотно підійти до такого питання. Для підтримки порядку в будинку будь-якій господині або господареві знадобиться чимало речей. Вам залишається лише надати до них доступ і результат не змусить себе довго чекати. Ще більш вигідне рішення – побутові дрібниці і продукти в одній точці.

Послуги або 1000 дрібниць

Відкрийте точку з ремонту одягу та взуття, поставте ксерокс з комп’ютером, пропонуючи людям ксерокопію, тут же на вітрині продавайте канцтовари, батарейки, стартові пакети мобільних операторів – і ваша точка буде користуватися попитом. Безумовно, з такого бізнесу дохід буде невеликий, а якщо ви все ж хочете підвищити прибуток до гідного рівня, то вам варто подумати про «мережевому ефекті», і відкрити кілька подібних точок у різних районах.

Перш ніж відкрити власний бізнес в спальному районі, потрібно відразу приготуватися до невисоким прибуткам. Великі мережеві супермаркети за останні кілька років склали дуже серйозну конкуренцію всім дрібним магазинам і кіоскам. Підвівши підсумки можна сказати, що сьогодні в спальних районах може «вижити» лише невеликий бізнес, який заснований на закладах громадського харчування чи побутових послугах.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *