Як знайти роботу без освіти і досвіду?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

znajtu roboty Всім привіт! Хорошу роботу складно знайти. Особливо ту, яка приносить не тільки гідні гроші, але і задоволення від самореалізації. Удвічі само складно знайти роботу людині без спеціальної освіти і досвіду. Так як в більшості випадків роботодавці хочуть отримати готового спеціаліста, який має, щонайменше, пару років ефективної професійної діяльності. Що ж робити людині без досвіду?

Головне, не впадайте у відчай. Ніхто не народжується професіоналом з престижним дипломом. Дійсно, на сьогоднішній день, щоб отримати посаду потрібно мати професійний досвід і освіту.

Звичайно, в останні роки освіта в Росії, по-моєму, сильно кульгає … А якщо цього нічого немає, то не опускайте руки!

Так як же вибудувати кар’єру з нуля, коли крім мотивації і амбіцій в запасі нічого немає?

У першу чергу, зрозумійте, що саме вам хочеться отримати в професійному плані, яку саме кар’єру побудувати. Після того, як ви визначитеся зі сферою діяльності, витратьте час на вивчення ситуації, яка складається в даній області.

важка-робота

Походіть по сайтах вакансій і почитайте пропозиції роботодавців, подивіться, які вимоги висуваються до працівників найчастіше, які професійні та особисті якості необхідні кандидату.

Коли ви зібрали всю доступну інформацію, переходите до пошуків підходящої вакансії. Почніть з малого.

Не розраховуйте відразу на високу посаду і серйозну зарплату. Краще зверніть увагу на вакансії асистентів, секретарів, особистих помічників.

Великих грошей на таких посадах не заробиш, але зате ви обзаведетеся зв’язками, отримаєте необхідні знання та досвід за обраною спеціальністю.

У разі, якщо робота вам не сподобається, ви завжди можете її змінити, а запис у трудовій книжці залишиться, значить, абсолютно недосвідченим такої людини неможливо назвати.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *