Як змінити установчі документи

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

2300Процес господарської діяльності компанії, як правило, є динамічним, тобто його параметри можуть змінюватися. Зміни, як правило, стосуються юридичної адреси компанії, розмірів статутного капіталу або назви організації. Установчі документи повинні адекватно відображати зміни, що вносяться в діяльність компанії. Правильне оформлення вищезазначених паперів і своєчасна їх подача в податкові органи – запорука успішного функціонування компанії.

Змінюємо юридична адреса

Для зміни юридичної адреси, потрібно скликати збори акціонерів і поставити на обговорення проблему місцезнаходження вашого підприємства. Підсумки дискусії оформляються у формі протоколу. Для того, щоб вони володіли юридичною силою, їх потрібно підписати у нотаріуса. Група юридичних компаній EXPLORUS GROUP може допомогти вам у зміні документів компанії, на сайті explorus-group.ru ви дізнаєтеся більш детальну інформацію про послуги компанії.

Також у вас повинна бути на руках виписка з ЕГРЮЛ. Її краще всього замовити завчасно, а саме за місяць до подання заяви до податкових органів.

Знайдіть на просторах інтернету бланк заяви № Р13001 і уважно заповніть його, однак не поспішайте ставити на ньому свій підпис: її спочатку необхідно завірити в нотаріальній конторі. Отксерокопіруйте наявні у вас установчі документи.

У податковій інспекції вам знадобляться наступні документи: договір про оренду робочих площ або свідоцтво про те, що ви є власником площі, де розміщена ваша компанія. Потім оплатіть державне мито. Зазвичай її розмір становить 800 рублів. Всі вищезазначені папери слід надати в податкову службу. Виписка з ЕГРЮЛ буде видана через п’ять робочих днів.

Збільшуємо статутний капітал

Спочатку слід провести засідання акціонерів і винести на обговорення проблему збільшення розмірів статутного капіталу. Результати засідання оф Пособие «Защита собственной психики»ормляються у формі протоколу, в ньому вказується спосіб збільшення фонду і сума додаткового внеску.

Додайте поправки до статуту. Отксерокопіруйте бухгалтерську звітність за минулий рік, поставте на ній печатку організації та підпис керівника.

Потім зробіть оплату державного мита. Заява оформляється за формами № Р13001 або № Р14001, потім воно завіряється у нотаріуса. Після того, як всі вищевикладені дії будуть проведені, ви можете подати зібрані документи до податкової інспекції.

Змінюємо назву організації

Спочатку проведіть збори засновників підприємства, темою якого стане зміна назви організації. Підсумок засідання, як завжди, оформіть у вигляді протоколу.

Потім зробіть наступні дії:

1. Внесіть зміни до статуту.
2. Заповніть заяви № Р13001 та № Р14001, підпис завірте в нотаріальній конторі.
3.Оплата державне мито.
4. Надайте документи до податкових органів.

Необхідні документи ви отримаєте через 5 днів після подачі заяви.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *