Як заробити на сайтах купонів ?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

купонНіде на світі не існує такої кількості любителів вигідних пропозицій , скільки у нас в країні. У нашій країні люди люблять все безкоштовне .

Любов до безкоштовного сиру у нас в крові. Всупереч всім приказки та прислів’я не всі вигідні пропозиції сьогодні означають « мишоловку ». Деякі купони дозволяють непогано заощадити на покупці товарів і послуг.

Напевно кожен хотів би з’їздити відпочити до Європи за півціни , купити мобільний телефон зі знижкою 70 % або отримати промокод на знижку lamoda . І в наш час це можливо. Вже кілька років у нас в країні працюють спеціальні сайти знижок , наприклад , Biglion , WeClever , Groupon . З їх допомогою зробити вигідне придбання стає простіше.

Це вид онлайн -бізнесу бере початок від американського сайту знижок Groupon.com . Саме на честь нього і названий цілий клас сайтів знижок. Схема роботи таких інтернет – ресурсів дуже проста і прозора . Система знижок , яку використовують такі сайти , залучає велику кількість постійних клієнтів. Спробувавши зробити покупку на такому сайті одного разу , клієнти з нетерпінням чекають нових знижок.
Принцип роботи сайтів знижок
В основному клієнтами сайтів знижок є інтернет користувачі у віці від 18 до 45 років , які ведуть активний спосіб життя і цінують свій час і гроші. Даний вид бізнесу має величезний потенціал. Річний оборот сайту знижок у нашій країні може скласти понад 10 мільярдів рублів. Даний сегмент сьогодні перебуває на стадії розвитку. У регіонах купонні сайти представлені поки не дуже широко.

Схема , за якою працює сайт знижок , досить проста. Покупець купона укладає договір з магазинами або різними компаніями на реалізацію послуг з хорошою знижкою. прикольные самоделки из подручных материалов. Залежно від продаваного товару або пропонованих послуг ціни можуть бути знижені до 90%. Щодня на сайті виставляється кілька пропозицій товарів зі знижками . Час проведення акції обмежена. Ця умова ідеально для отримання швидкого відгуку покупців. Саме обмеження, що накладаються на час дії знижки , спонукають клієнтів здійснювати незаплановані покупки.

Сайт купонів інформує своїх абонентів про нові акції і знижки. Щоб придбати знижку , клієнти повинні купити спеціальний купон , який потім потрібно буде пред’явити в магазині або іншій установі . За умови пред’явлення купона товар клієнтам відпускається зі спеціальною знижкою.

Так в чому ж вигода для магазинів і компаній , що пропонують свої товари за низькими цінами? Додатковий дохід вони отримують від продажу купонів. На початковому етапі партнерства сайти знижок залишають собі всього 15 % прибутку. З ростом числа клієнтів сайти купонів починають працювати на себе. Співпраця виявляється вигідним для обох сторін. Магазини і компанії , що пропонують свої послуги , також отримують потік нових клієнтів , не витрачаючи додаткових коштів на рекламу.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Як заробити на сайтах купонів ?, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *