Як заробити гроші в інтернеті

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

money-in-internetНа кожному рівні свого розвитку Ви зможете отримувати лише певну суму грошей.

Наприклад, якщо Ви відмовляєтеся самостійно розвиватися в бізнес напрямку, а хочете обмежитися лише тим, що вже є – в інтернеті Вам будуть доступні лише способом заробітку грошей (причому, швидше за все, не ГРОШЕЙ, а сущих копійок…). Їх предостатньо, Вам необхідно лише знайти своє:

1 ) написання статей і текстів на біржах

2 ) заповнення соц. опитувань ( тільки лише 10 % всіх таких організацій можуть дати хоч якийсь фінансовий результат. Решта – тільки лише заберуть Ваш час )

3 ) клікання по рекламних посиланнях (за день, може, на 2-3 долари накликаєте… )

4 ) розпізнавання капчі (завжди є китайці, які розпізнають її набагато дешевше, ніж Ви… )

5 ) модерування, допомога у посилання – будові і т.п., і т.д.

Але ! Якщо Ви будете готові отримувати нові знання та вміння – Ви зможете вийти на зовсім інший рівень – рівень СТВОРЕННЯ ГРОШЕЙ в Інтернеті або СТВОРЕННЯ ГРОШЕЙ за допомогою інтернету (на відміну від рівня « заробітку грошей »).

Модель, пропонована нижче, проста ( для тих, хто її реалізовував неодноразово ) і одночасно важка ( для тих, хто ще не наважився її освоїти…). Модель працювала з початку розвитку суспільства і продовжуватиме працювати!

Маркс говорив про неї: Товар – Гроші – Товар ( штрих ),

а у випадку з фінансистами : Гроші – Гроші ( штрих ).

Інші описують її так:

Ваш товар (послуга ) – просування – продаж – отримання грошей – повторення циклу…

Декількома абзацами нижче наведена можлива реалізації цієї моделі в інтернеті. Просто приклад. Приклад, який можна видозмінювати і про який можна задуматися.

Ваше завдання отримати знання, необхідні для успішного існування цієї моделі. Завдання для когось легка, для когось непідйомна…

Але все починається з Вас!

Можливо, з Вашого улюбленої справи, можливо, з того, що Ви вмієте робити найкраще…

У крайньому випадку, прочитайте сторінку бізнес співробітництво…

Для тих же, кому ця інформація з яких-небудь причин не підійде – обов’язково подивіться ще один спосіб швидкого отримання грошей!

КІНЕЦЬ ОНОВЛЕННЯ

************************************************** *************

Мабуть, відразу необхідно для себе відповісти на серію питань :

1) скільки Ви хочете отримати (скільки Ви хочете заробляти ) ?

2 ) що Ви готові робити ?

3 ) яка кількість ресурсів Ви готові вкласти і яких?

Залежно від Ваших відповідей на дані питання, перед Вами відкриваються ті або інші способи отримання ( заробітку, створення) грошей в інтернеті.

З першим питанням, все зрозуміло 🙂

Більшість відповідають « побільше », « мільйон» і т.п. Це нормально! Так і має бути.

Але от другий і третій питання є досить-таки обмежують для кожної людини. Наприклад, у когось взагалі немає грошей для інвестицій, але є власний час. У когось немає власного часу і сил, але є трохи інвестицій тощо

Тому далі буде розглянута універсальна модель отримання ( заробітку ) грошей в інтернеті, яку можуть реалізувати абсолютно все!

І щоб Вам далі було читати ще цікавіше, я відповім на запитання «Скільки грошей це принесе? ».

Отже. Якщо Ви повністю реалізуєте цю модель (яку умовно можна розділити на два етапи, але про це пізніше) – Ви станете повністю фінансово незалежним ! Наш портал неодноразово допомагав Клієнтам (нині – всі вони вже стали Партнерами ) реалізовувати ті чи інші процедури цієї моделі. Залежно від напрямків своєї діяльності і прикладених зусиль вони отримують такі фінансові результати : від 500 – до декількох тисяч доларів прибутку на місяць. З часом їхні бізнеси міцнішають, і вони переходять на більшу кількість нулів…

Звичайно, є й менш вдалі приклади (100-200 доларів на місяць), але це відбувається швидше через те, що прикладається менше зусиль, ніж варто було б…

У чому суть моделі?

Як вже говорилося, її можна умовно розділити на два етапи.

ЕТАП ПЕРШИЙ

Ви створюєте свій бізнес в інтернеті, заснований на улюбленій справі ( захопленні, хобі ).

Якщо у Вас вже є бізнес в інтернеті або інформаційний сайт (блог і т.п.) – переходите відразу до другого етапу !

Перший етап досить- витратний за часом ( якщо Ви в інтернеті новачок ) і зусиллям крок.

Але, повірте, реалізація цього кроку того варте!

Ви будете щасливі подвійно, оскільки будете займатися улюбленою справою і при цьому отримувати солідну винагороду.

До речі, фінансово – це зовсім малобюджетний етап. Ви можете створити такий бізнес, вклавши всього- 50-100 доларів (за умови, що Ви будете вкладати свій час і зусилля) !

Для того, щоб прочитати більш докладно про створення бізнесу в інтернеті на основі улюбленої справи ( хобі, захоплення ), Ви можете перейти за цим посиланням – « Як розпочати свій бізнес з нуля»

ЕТАП ДРУГИЙ

Він дуже добре поєднується з першим етапом. Його суть полягає в тому, що Ви використовуєте існуючий у Вас ресурс ( сайт ) – який, як ми пам’ятаємо, вже приносить Вам дохід, так як він присвячений Вашій улюбленому справі – за двома іншими напрямами :

1) як рекламний майданчик ( чужого товару або послуг)

2) як джерело посилальної маси для пошукових систем

Зупинимося докладніше на цих двох напрямках.

Отже, РЕКЛАМА.

Найбільше на рекламі Ви зможете заробити, якщо знайдете рекламодавця для Вашого сайту самостійно. Але, для цього необхідний солідний досвід, тому поки цей варіант просто візьміть на замітку ! Тому розглянемо інший варіант (делегування пошуку).

В інтернеті є безліч рекламних посередників, які з радістю готові прийняти Ваш сайт (як рекламний майданчик ) в свої обійми. Звичайно, Ваш сайт повинен відповідати певним умовам ( правилами ) того чи іншого посередника. Давайте поговоримо про таких рекламних посередниках.

За популярністю та обсягом рекламних бюджетів ( в російськомовному інтернеті ) очолюють рейтинг майданчики від двох пошукових систем:

1. Google (з її майданчиком Google Adsense )

2. Yandex (з її Рекламної Мережею )

Приклад такої реклами Ви можете бачити на правій панелі сайту VSO Corp (великі рекламні блоки ). Суть дуже проста. Ви отримуєте код оголошення і розташовуєте його на своєму сайті. Все, на цьому Ваші дії закінчені. Далі починається відображення реклами. Люди, які відвідують Ваш сайт, бачать цю рекламу і якщо вона їх приваблює – то переходять по рекламних посиланнях.

До речі, в інтернеті існує неформальне правило з цього приводу: «Якщо тобі подобається інформація, яку повідомляє тобі автор, то віддяч його, відвідавши цікавить тебе рекламне посилання ».

Отже, Google і Yandex це самі солідні і надійні партнери в російськомовному інтернеті і саме їх рекламні блоки можуть принести Вам найбільший прибуток ! Дохід за багатьма напрямами ( тематиками ) найбільше в Яндексі. Але, якщо у Вас зараз відвідуваність менше 300 осіб на день, то працюйте з Google.

До речі, для цікавляться, 300 реальних відвідувачів на день можуть приносити Вам за допомогою реклами від Google / Yandex від 1 до 5 євро на день в російськомовному інтернеті. Це залежить від багатьох факторів : де і як Ви розміщуєте рекламу і якій темі присвячено Ваш ресурс.

Якщо раптом, з якихось невідомих причин, Ваш сайт був відкинутий Google ( таке зустрічається тільки у випадках поганого контенту на Вашому сайті) – скористайтеся альтернативними біржами : Зорька, Блогуном або Ротабаном.

3. Зорька

Це офіційний дилер рекламних програм Rambler’а. Суть та ж, що і у Google або Yandex. Реєструєтеся, отримуєте код, розміщуєте на сайті.

4. блогун

Якщо Ви створили сайт на основі движка, що підтримує блог ( наприклад, WordPress, Joomla, Drupal ), Ви можете робити рекламні огляди чужого товару (і, звичайно ж, отримувати за це винагороду ).

5. Rotaban

Це біржа банерної реклами.

Тепер обговоримо зовсім інший напрямок отримання прибутку з Вашого ресурсу – посилання з Вашого сайту на інші сайти ( посилальна маса для пошукових систем). У пошуковій оптимізації ( SEO) такі посилання дуже важливі, адже вони дозволяють тим або іншим сайтам отримувати більш високі позиції у видачі. І більше того, за посилання з Вашого сайту люди можуть платити ХОРОШІ гроші!

Отже, тут та ж ситуація, що і з рекламою. Якщо Ви знаходите людини, якому необхідні посилання з Вашого сайту, самостійно – Ви можете отримати більше грошей, ніж у тому випадку, коли скористаєтеся посередником.

Є два основних способи продажу посилань : помісячно або довічно. Звичайно, якщо Ви продаєте посилання назавжди – Ви одразу отримуєте в 10 разів більше, ніж би Ви продавали таку посилання кожен місяць. Але для того, щоб Вас прийняли на біржу з продажу довічних посилань – Ваш сайт повинен мати рейтинги в пошукових системах.

Тепер економічне питання продажу посилань. Припустимо, Ваш сайт має ПР1. Якщо Ви продаєте посилання зі сторінки з Пр0 помісячно – Ви будете отримувати близько 5 центів на місяць за таку посилання. Якщо ж Ви залишите це посилання у себе на цій сторінці назавжди – Вам заплатять близько 1 долара. Саме довічну продаж посилань і варто використовувати, оскільки такі посилання не засмічують Ваш сайт (на відміну від бірж з торгівлі посиланнями помісячно).

Отже, біржі продажів посилань помісячно :

1. LinkFeed

Приймає сайти навіть без рейтингу.

2. Sape

Це одна з найперших бірж по купівлі – продажу посилань. Найпопулярніша. Також приймає сайти навіть без рейтингу в пошукових системах.

Біржі, які торгують посиланнями на довічної основі ( тобто Ви можете продати посилання зі сторінки один раз і на все життя) :

3. GGL для сайтів, заточених під Google (з гарним ПР).

Наприклад, ціни на посилання зі сторінок з ПР3 знаходяться в діапазоні від 10 до 50 доларів залежно від сайту.

4. GGL для сайтів, заточених під Yandex (з гарним тІЦ)

Це далеко не всі способи отримання ( заробітку ) грошей в інтернеті. Але саме з них варто почати. Знайдіть впевненість в собі і продовжуйте розвиватися!

Отже, підіб’ємо підсумки, для того, щоб успішно отримувати дохід в інтернеті у розмірі мінімум 500 доларів, Вам необхідно:

1. Створити бізнес в мережі на основі улюбленої справи ( читати керівництво « Як розпочати свій бізнес з нуля» )

2. Грамотно використовувати існуючий у Вас ресурс, розміщуючи на ньому рекламу від :

а ) Google Adsense або Yandex

і розміщуючи посилання від :

б) GGL під Google і GGL під Yandex

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Як заробити гроші в інтернеті, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *