Як заробляють інтернет сайти?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

21Багато існує можливостей для заробітку в інтернеті. Наприклад, такі сайти як однокласники, вконтакте, майл ру отримують гроші за рекламу. Причому компанії платять просто величезні суми, щоб розмістити рекламу на цих інтернет-сторінках. Однак потрібно брати до уваги і дуже велику аудиторію цих порталів, високу їх відвідуваність.

Різного типу буває реклама. Одна справа – отримувати гроші за тимчасове розміщення банерів рекламодавців, тобто брати оплату помісячно. Є ще варіант контекстної реклами: Google Adsense, Яндекс Директ, Бігун. Оплата тут ведеться виключно за кліки по рекламним блокам, і вартість кліка варіюється в залежності від тематичної наповненості сайту.

Є і ще непоганий варіант заробити на сайті гроші. Це інтернет-магазин. Тобто – продаж товару через сайт. По суті, вам навіть не обов’язково мати товар в наявності (а значить, не потрібні ні складські приміщення, ні багато супутні витрати), досить знати, де необхідний товар купити, мати договір на його поставку. Є в бізнесі інтернет-магазину і такий плюс, що можна працювати без особливого вкладення власних коштів: взяти з покупця передоплату, придбати товар і направити його покупцеві.

Непогано продаються через інтернет-сайти різноманітні інформаційні продукти, антівіруснікі, програми. Для цього достатньо стати партнерами компаній: Фотошоп, Касперський і багатьох інших. Створюєте свій сайт, продаєте продукти компаній-партнерів і отримуєте за це свої відсотки від вартості реалізованого продукту. Партнерських продуктів маса, так що не буде проблемою підібрати підходящий. Краще прислухатися до порад бувалих і продавати партнерські продукти тематики, схожою з вашим сайтом.

Якщо ж ви великий фахівець у якій-небудь області знань, то цілком можете створити власний інформаційний продукт для продажу. Таким же чином – за відсоток з продажів – його можуть реалізувати і інші веб-майстра.

Щоб пішли гроші з партнерських програм необхідно мати хорошу базу передплатників. Чим ширше вона – тим більше шансів реалізувати продукт.

Досить непоганим джерелом заробітку є продаж посилань у своєму блозі, на своєму сайті, для цього треба навчитися писати статті за гроші. Єдина вимога – необхідно збільшувати «пузомеркі» свого ресурсу, щоб ставали посилання дорожче. Не варто забувати і про те, що пошукові системи можуть застосувати санкції за велику кількість посилань, не люблять вони, коли «заспамлівают» сайт великою кількістю посилань, так званих «продажних посилань». Тому природними будуть посилання по тематиці вашого блогу, сайту.

Питомник шар-пеев “Маленький Китай”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *