Як зарекомендувати себе в якості експерта за допомогою блогу?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (22)Блог є одним з найбільш простих і ефективних способів заявити про себе як про експерта. У цій статті я розповім вам, як це зробити, як привернути увагу читачів і створити навколо свого блога вірне співтовариство передплатників.

По-перше, блог – ваш. Ви пишете туди те, що визнаєте потрібним, і маєте повне право вирішувати, які коментарі там допускаються. Але не слід видаляти всі негативні коментарі – це буде виглядати занадто штучно. Ті з них, які містять конструктивну критику, краще залишити.

У блозі ви можете розповісти про себе, звідки ви, де ви зараз і куди прямуєте. Це все частина створення персонального іміджу та образу, який складеться в очах ваших читачів.

Також створенню іміджу допомагає обговорення того, що ви можете запропонувати в термінах товарів і послуг. Коли люди дізнаються вас краще, вони швидше за все звернуться за відповідними продуктами саме до вас.

Відповідаючи потребам своєї аудиторії, ви покращуєте ставлення до себе і поширюєте свій вплив, доводячи цінність інформації, наданої вашим блогом.

Безкоштовна інформація, що відповідає потребам аудиторії, привертає трафік. Через якийсь час, коли ваш блог стане більш інтерактивним, а його зміст – більш об’ємним, ваш бренд стане більш впізнаваним, присутність в мережі підвищиться і люди будуть знати, що за порадою або вирішенням своїх проблем потрібно йти до вас.

Ваш блог також заощадить час для доопрацювання і шліфування, адже ви можете використовувати коментарі для зворотного зв’язку та відповіді на виникаючі питання. Якщо у вас виникло питання – задайте його в запису, і, може бути, запропонуйте щось невелике, але приємне, для стимуляції бажання відповідати.

Сувеніри та інші дрібні безкоштовні додатки в якості нагороди за участь в житті вашого сайту – наприклад, за підписку на інформаційну розсилку – допоможуть вам не втратити тих відвідувачів, які не коментують вас. Через якийсь час ви зможете налагодити стосунки і з ними, в залежності від того, що краще для вас – перехід за посиланнями, кліки на банери і т.д.

Якщо ви хочете створити блог про свою торгову марку, вам слід дуже чітко уявляти, яку картинку ви малюєте в розумі читачів і твердо тримати свої обіцянки. Дуже важливо, щоб про вас говорили – не давайте приводу говорити про вас погано.

Бесплатные объявления

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *