Як я заробляю $ 24000 на позитивних емоціях

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (29)Передісторія…

Нещодавно, коли я був у Лос -Анджелесі ( США ), я звернув увагу на натовп людей. Вони зібралися навколо чогось і з кожною секундою все більше сміялися. У центрі натовпу стояла компактна відеозаписувальна студія, на якій було написано Dance Heads (у перекладі з англійської – Танцюючі голови). У цій студії перебували двоє хлопчаків, а на шиї у них були надіті яскраво -зелені накидки.

Заграла музика…

Підлітки, дивлячись у відеокамеру, корчили пики, рухали головами і намагалися підспівувати. У той же самий час на великому екрані, який могли бачити все навколо, були ті ж підлітки але в образі крутих мачо, пристойно одягнених і запалюють під латиноамериканський хіт. У цей час натовп навколо просто розривало від сміху. Виглядало, дійсно, просто чудово!

У цій міні- студії кожен бажаючий буквально за 5 хвилин міг записати свій власний відеокліп і взяти його на DVD диску! Я і всі мої друзі саме це і зробили за 20 $. До речі, Ви можете подивитися ці прикольні відео тут або на YouTube за запитом ‘ Dance Heads ‘.

Про самому бізнесі…

Я знав, що для країн СНД це нова фішка, новий продукт, нова ніша. Саме її я і вирішив зайняти хоча б у своєму місті.

У будь-якому місці з великим потоком людей інтерес до цієї установки просто величезний. Навколо студії завжди збирається натовп !

Я визначив для себе основні напрямки отримання грошей за допомогою студії Dance Heads :

1 ) ставити її в парках, торгово- розважальних центрах, набережних і т.п. ( Тобто в місцях великого скупчення людей);

2 ) обслуговування святкових заходів ( весіль, корпоративів, фестивалів, днів народжень, вечірок, відкриттів ресторанів, клубів, магазинів і т.п.).

Але насправді напрямків отримання грошей з відеостудії набагато більше – це і здача в оренду, і продаж цих установок, інш.

Ще в США я поцікавився вартістю оренди студії Dance Heads з оператором. Ціна виявилася $ 2-3 тис. за 3-4 години. У нас не США, $ 2000 але в місяць студія приносить !

Що у мене вийшло на практиці…

Як можна було здогадатися, я загорівся цією ідей і почав її розвивати. І причина була не тільки в новизні і високої прибутковості. Студія Dance Heads володіє нез’ясовним чарівністю та привабливістю. Це наймогутніший генератор гарного настрою і я завжди радий бачити, коли люди отримують масу позитивних емоцій від неї.

Я придбав в США 10 міні -студій Dance Heads. Дві студії використовував на урочистостях. Дві поставив в торгово- розважальних центрах. Решта – продав.

Так от. Кожна студія Dance Heads в ТРЦ приносить мені в середньому $ 4 тис. на місяць. Якщо відняти оренду, заробітну плату та ін. витрати, залишається чистими 2 тисячі доларів ! Оренда 1 студії Dance Heads на урочистостях так само приносить мені приблизно такий же дохід. Якщо перевести це в річній еквівалент, вийде, що одна студія приносить $ 24,000 на рік ! За цю цифру можна і поборотися.

резюме

Dance Heads – новітній і високо прибутковий бізнес, який швидко набирає обертів в країнах СНД. Всі партнери Dance Heads по всьому світу об’єднані спільною ідеєю ” Робити так, щоб люди посміхалися :-).
Лион Сервис – ремонт квартир и офисов

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *