Як вивести webmoney в Україні

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

vebmoneyЗдравствуйте користувачі та відвідувачі нашого сайту “Робота вдома”. Так як з висновком webmoney для України виникли складнощі, і Українці не можуть вивести свої гроші з електронних гаманців Web Money – хочемо Вам запропонувати спосіб, як Ви зможете вивести webmoney в Україні на інший електронний гаманець (Lig Pay, QIWI, Яндекс гроші, Єдиний гаманець , мобільний телефон). Даний спосіб працює на 100%, і гроші Ви сої зможете отримати які у Вас були на рахунку, та ще з відсотками.

Гроші з webmoney Ви зможете вивести таким способом! Переходьте на сторінку – як заробляти в грі Ферма => реєструєтесь і читаєте як заробляти в грі => поповнюєте ігровий баланс через Web Money => і починаєте грати. Таким чином Ви будите конвертувати свої гроші які у Вас знаходяться на Web Money, та ще + додатково заробите. Даний сайт “Ферма сусіди”, працює з 21.02.2011 і йому можна повністю довіряти! По початку гроші зароблятимуться повільно, так як у Вас буде маленький рівень. А от коли Ви досягнете високих рівнів, тоді гроші будуть конвертуватися на багато швидше (від 100 до 400 рублів на день, а можливо навіть і більше). Надалі у Вас будуть засаджені поля, будуть всі курники, свинарники, кошари, корівники, лами, слоновника, різні фабрики (саме ваші які Вам будуть приносить дохід). Ось тоді конвертація і отримання грошей буде на багато швидше!

Так само Ви за гроші можете купити купони, з яких будите отримувати відсотки, де після закінчення Ви свої гроші зможете вивести вже з відсотками!

Даний проект гроші виплачує стабільно і без затримок, так що можете свої гроші які у Вас зависли на webmoney, вкладати в цей проект і виводити на інші рахунки.

Ось таким чином Ви можете вивести свої гроші з Web Money якщо Ви з України, і у Вас ніякими способами більше не виходить їх вивести.

Другий спосіб виведення Web Money
Другий спосіб на багато швидше – через
інвестування. Зайдіть на сторінку – інвестиції в Betfairinvest, там все докладно розписано
як інвестувати, як зареєструватися, а також представлений сертифікат даного інвестиційного проекту. Вам залишається зробити інвестицію, почекати 14 днів, після чого вже з відсотками зможете вивести на
такі платіжні системи: QIWI, Яндекс гроші, Lig Pay, Банківські картки, Єдиний гаманець, Perfect Money та ін Так само Ви можете щодня виводити відсотки від зробленого внеску.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Як вивести webmoney в Україні, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *