Як відкрити шиномонтаж

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

image1-225x300 Шиномонтаж вважається досить прибутковим бізнесом в наш час. Незважаючи на те, що первинний ринок автомобілів терпить спад, ринок уживаних автомобілів стрімко зростає. І в тому і в іншому випадку цей бізнес буде корисний.

Що потрібно щоб відкрити шиномонтаж?

Для відкриття шиномонтажной майстерні знадобиться відповідне приміщення, потрібне обладнання, а також вся оформлена документація.
Максимального значення попит досягає під час зміни сезону, так як у всіх автолюбителів виникає потреба в заміні шин з літніх на зимові і навпаки. Деякі автомобілісти роблять це самостійно, але їх кількість постійно знижується.
Цей вид бізнесу зручний, так як при правильному початку і його розвиток, окупатися може від 1 до 2 років.

Першим ділом, відкриваючи шиномонтаж, необхідно скласти детальний бізнес план, в якому потрібно вказати докладно всі витрати і прогнози. Потім потрібно попрацювати над вибором місця розташування. Купувати приміщення відразу немає необхідності з кількох причин. Перше – купівля приміщення дорого обійдеться на старті бізнесу, друге – обраний район може з якихось причин не бути сприятливим для розвитку шиномонтажной майстерні.
На наступному етапі варто визначитися, які саме автомобілі тут будуть обслуговуватися. Досвідчені фахівці рекомендують запускати універсальну схему. Для підтримки бізнесу можна додати кілька супутніх послуг. Особливо корисно це робити в міжсезоння.
Обов’язковим є наявність потрібного обладнання. Дані витрати будуть найбільші з усіх на старті шіномотажного бізнесу. Але економія в такому питанні не доречна. Потрібно звертати свою увагу на універсальне і якісне обладнання, щоб не платити двічі, а то й тричі.
При дотриманні елементарних правил, шиномонтажная майстерня зможе приносити постійний прибуток вже на перших етапах її роботи.

Универсальный ресурс для девушек на котором много познавательной информации.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *