Як відкрити магазин чаю та кави

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Лавки чаю та кави в торгових центрах є дуже вигідною ринковою нішею і чудовою ідеєю для тих, хто вирішив зайнятися прибутковим, але не дуже трудомістким малим бізнесом. Оскільки зараз чайних і кавових будиночків не так багато, конкурентне середовище невелика, відповідно, і окупність може бути дуже швидкою.

Дослідження ринку та пошук постачальників

Зрозуміло, будь-який магазин, який займається продажем чаю та кави, повинен мати в своєму асортименті ваговий чай, але також продавати і набори в пачках. Тому бажано пройтися по найближчих супермаркетам і магазинам, і подивитися представлений там асортимент. До себе варто завести чай, якого немає на полицях інших магазинів. Це зацікавить покупця і викличе інтерес до різних сортів. Крім того, бажано завести чайні подарункові набори, оскільки такі презенти останнім часом придбали величезну популярність. А якщо створити ще послугу з красивій упаковці чайних наборів прямо в магазині, то це допоможе обзавестися постійними покупцями.

Розрахунок витрат

У середньому рентабельність такого бізнесу становить 12-15%, а окупність 1-1,5 року. Однак спочатку потрібно прорахувати всі основні і додаткові витрати. Це:
оренда та облаштування приміщення;
закупівля товару та обладнання;
юридичне оформлення та владнання питань з різними службами.
Склавши бізнес-план, потрібно додати до загальної суми витрат ще 10-20%. Це буде резервний запас, який може стати в нагоді в будь-який момент. Дуже важливим кроком є ​​встановлення рівня націнок, так як вони визначають прибутковість бізнесу. Як показує практика, 100%-ва націнка дуже невигідна, оскільки купівельна спроможність зараз не дуже гарна. Тому краще використовувати метод диференційованих націнок.

Облаштування приміщення

Такі гарячі напої, як чай і кава – це синонім відпочинку і розслаблення, тому в приміщенні потрібно створити атмосферу спокою й умиротворення. Ідеальним варіантом було б суміщення магазину і невеликого кафе. Буквально 4-5 столиків в окремому приміщенні із затишною обстановкою створили б потрібний антураж, і таке місце стало б улюбленим для багатьох спокійних парочок і романтиків. Купить Запчасти Bianchi  в Москве. У плані дизайну обмежень практично немає, аж до облаштування низькими столами і підлоговими подушками, що створюють атмосферу східної чайної церемонії. Що ж стосується дизайну магазина в цілому, то індійські, марокканські і східні мотиви – це безпрограшний варіант.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *