Як робити гроші з повітря , або важлива інформація про вітряних електрогенераторах

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Wind turbines farm on sunset in winterУ наш час , крім інших різновидів електрогенераторів (наприклад , газових або бензинових ) існують також вітряні . Електростанції даного типу мають дуже просту конструкцію , що підвищує їх доступність ( неважко зібрати самостійно , а купити – і того легше) . Конструктивна простота , доступність , а також низький показник конкуренції в цій сфері роблять вітрогенератори вельми привабливою бізнес- ідеєю.

Люди нерідко замислюються про те , як можна отримати автономне джерело електроенергії для побутових потреб , заощадивши при цьому грошові кошти. Придбання вітряного генератора – відмінне рішення даного питання , так як він не вимагає ніякого палива , а виробляє електроенергію в буквальному сенсі з повітря. При швидкості вітру 8-9 м / с такий генератор зможе досить тривалий час забезпечувати вас електроживленням. Ціна вітряної електростанції залежить від якості виконання апарату і його вихідної потужності. Деякі люди купують генератори відразу, деякі ніяк не можуть зважитися , а де-не- то , тим часом , збирає вітрогенератор з підручних засобів.

Як же влаштований вітряної електрогенератор ? Вертушка може бути заснована на звичних довгих лопатях , насаджених на фронтальну вісь , однак така конструкція зажадає великих витрат , тому ми розглянемо трохи інший принцип пристрою вертушки – барабанний циліндр.

Вертушка складається з двох половин розрізаного пустотілого циліндра , насаджених з двох сторін на одну вертикальну вісь і розставлених по лінії розрізу в різні боки. Повітряний потік , що скупчується поперек осі , зісковзує з опуклого напівциліндра , йде «кишеню» , утворений увігнутим напівциліндра і штовхає його , повідомляючи обертання всієї вертушці . Напівциліндри міняються місцями , і цикл повторюється знову.

Виготовлення такого генератора слід починати саме з виготовлення барабанного ротора. Напівциліндричні лопаті можна зробити з дюралюмінієвого листа , фанери , покрівельного листового заліза або пластмасових листів . Генератори подібної конструкції – відмінний вибір для дачної ділянки.

Не слід забувати , що конструкція ротора повинна бути максимально легкою (щоб досягти зниження ваги , уникайте застосування надто товстого , важкого матеріалу). Чим легше ротор – тим менше навантаження на підшипники , а значить , тим легше і швидше буде розкручуватися вертушка , що безпосередньо впливає на продуктивність.

Виготовляючи барабан – крильчатку з покрівельного заліза , слід зміцнити вертикальні краї полуцилиндров за допомогою цільного мталлопрута діаметром близько 5-6 мм , закріпивши його під отбортовкой . Якщо ви плануєте зробити лопаті з фанери , врахуйте , що товщина фанерних панелей не повинна перевищувати 5-6 мм. Не забудьте просочити заготовки розігрітій оліфою. З чого б ви не сконструювали барабан , перед складанням в обов’язковому порядку густо промажьте всі місця стиків олійною фарбою.

Хрестовини , що поєднують лопаті в ротор , можна або ж склепати із сталевих смужок з перетином 5 × 60 мм. Якщо ви будете використовувати дерев’яну хрестовину , то її товщина ніяк не може бути менше 25 мм , а ширина – 80 мм.

Як вісь для вертушки підійде двометровий відрізок гарної труби зі сталі , що має не менше 30 мм в зовнішньому діаметрі. Однак перш ніж піклуватися про вісь , слід роздобути два кулькових підшипника (бажано нових ) . Такий порядок необхідний для того , щоб не ускладнювати собі життя зайвої рабою , підганяючи трубу -ось під внутрішні обойми підшипників. Якщо хрестовини ротора зроблені із сталі , то їх потрібно намертво приварити до осі , якщо з дерева – закріпити за допомогою епоксидного клею і сталевих штифтів 5 -6мм в поперечнику , що проходять одночасно крізь трубу і кожну хрестовину . Лопаті монтуються на болтах М12 .Токмак. Поставтеся з особливою увагою до того , щоб відстань від осі до всіх лопатей було однаковим – приблизно 140-150 мм.

Після того , як збірка барабана закінчена , знову густо промажьте всі стики між деталями олійною фарбою.

Виготовивши головний робочий елемент , можна переходити до станини . Її можна спаяти або склепати з металевого куточка , а також виготовити з дерева. Коли опора буде готова , потрібно , в першу чергу , встановити на неї шарикопідшипники . При виконанні даної процедури особливо ретельно простежте за тим , щоб не було ніяких перекосів – легкому обертанню ротора ніщо не повинно перешкоджати. Всі ці компоненти установки також рекомендується промазати густим шаром олійної фарби . Тепер на нижньому кінці осі надолужити розмістити кілька шківів різного діаметру. Перекинувши через один з них приводний ремінь і поєднавши його з шківом електрогенератора ( автомобільного , наприклад) , при швидкості вітру близько 9-10 м / с можна отримати приблизно 800 Вт потужності.

При прочитанні цієї статті у вас могла виникнути думка про виготовлення вітроелектростанцій на продаж. Як вже говорилося раніше , це і справді нескладно. Причому вам не обов’язково самостійно виготовляти генератори. Ви можете знайти майстра , який їх робить , купувати у нього і перепродувати . Також можна закуповувати для подальшого продажу промислові зразки . Хоча ці два способи і зажадають фінансових вкладень , ви зможете швидко відкрити справу , не витрачаючи при цьому час і нерви на освоєння власноручного виробництва , не псуючи деталі в процесі навчання і роботи.

Якщо ви плануєте все робити самостійно , вашими першими клієнтами стануть ваші сусіди , які , на власні очі побачивши працюючий генератор у вас на даху або у дворі , швидше за все , захочуть замовити такий же. Подальший успіх вашого підприємства цілком залежатиме від вашого бажання.

Наостанок варто зауважити , що торгівля вітряними генераторами є дуже цікавим і прибутковою справою. Важливо пам’ятати про те , що вашим потенційним покупцем є практично кожна людина , бо тема економії на електриці не залишає байдужим рівним рахунком нікого . Ваше завдання , по суті , зводиться лише до правильній подачі свого товару. Щоб зробити дійсно високоякісний генератор , вам буде потрібно витратити багато часу і сил , але це все одно набагато дешевше , ніж закупівля готових вітряків. Можливо , на те , щоб відбити вкладені кошти , потрібні місяці роботи . Але зате з часом прийдуть досвід і репутація , і тоді ви будете мати великий потік клієнтів і хороший дохід.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Як робити гроші з повітря , або важлива інформація про вітряних електрогенераторах, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *