Як рекламувати металопластикові вікна?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

вікна 1Пластикові вікна міцно увійшли в наше життя , потіснивши недовговічні і підвладні впливу часу дерев’яні конструкції. Напевно, у вашому місті можна нарахувати десяток фірм, що займаються монтажем пластикових вікон.

Як тільки не викручуються вони , намагаючись залучити клієнтів . Від великої кількості реклами часом рябить в очах. Чи можна залишити конкурентів позаду? Для цього потрібна продумана тактика дій , а найголовніше якісні вікна http://veka.ua . Кілька простих рекомендацій допоможуть збільшити ефективність ваших рекламних оголошень , підштовхуючи потенційних клієнтів до вибору на вашу користь.

Хитрість № 1 . Вивчення цільової аудиторії.

Завжди слід уважно ставитися до своїх клієнтів і не випускати жодної інформації про них. Розділіть ваших замовників на кілька груп за певними критеріями і, залежно від цих критеріїв , розробляйте рекламні оголошення , які знайдуть відгук у певної категорії клієнтів.

Приклад : район розташовується поблизу промислового підприємства . У повітрі витають шкідливі викиди , пил. Постійний гул працюючого заводу. Значить , при підготовці реклами потрібно зробити акцент на вирішенні цих проблем. Зверніть увагу клієнта на те , що ваші вікна не пропускають пил , кіптява . Нехай потенційні замовники дізнаються про гарний рівень звукоізоляції , який забезпечують ваші вікна . Мешканці району будуть раді позбавленню від дратівливих чинників.

Ще приклад: ви хочете зробити упор на амбітних людей, що люблять виділятися перед оточуючими. У рекламних листівках зверніться до їх почуттів . Напишіть, що «пластикові вікна – це сучасно і модно» , що вони « для респектабельних людей». Клієнти, що бажають підтвердити свій статус , не змусять себе довго чекати.

Важливо орієнтуватися на певне коло замовників.

Хитрість № 2 . Використання різних каналів отримання інформації.

Хтось любить дивитися телевізор , а інший цілими днями пропадає в інтернеті . Третьому радіоприймач замінює все. Деякі дізнаються останні новини під час посиденьок на лавочці , деякі віддають перевагу газетам . Вивчіть шляхи, по яких надходить інформація до ваших потенційних клієнтів . Застосовуючи ці знання , адаптуйте ваші рекламні тексти .

Хитрість № 3 . Дайте клієнтові те , чого не дають інші .

Вивчивши рекламу конкурентів , подумайте про додаткові переваги , які ви можете надати клієнтам . Знайдіть клінінгову компанію і укладіть з нею договір . Нехай виробляють прибирання приміщення після кожного монтажу пластикових вікон , виконаного вашими робітниками. Такий підхід продемонструє вашу турботу про клієнта. Це буде хорошою мотивацією для оформлення замовлення саме у вас .

Хитрість № 4 . Додаткові послуги .

Не обмежуйте ваша співпраця з клінінгової компанією одноразовими прибираннями приміщення. Постарайтеся влаштувати так , щоб при замовленні монтажу у вашій фірмі клієнт отримував купон на знижку при митті вікон саме в тій компанії , з якою ви співпрацюєте . Від такого підходу виграють усі : замовник витрачає менше грошей , обидві фірми отримують додатковий приплив клієнтів.

Хитрість № 5 . Заявіть про себе.

Інтернет – відмінна рекламна площадка , де ваші клієнти повинні дізнатися про вас і побачити вікна на карті України , щоб вибрати найближче представництво компанії. Замовте створення сайту для вашої компанії. Помістіть там детальну інформацію з описом послуг , що надаються фірмою . Враховуйте прискіпливість інтернет -аудиторії. Ваш сайт повинен виділятися з десятків інших , що просувають той же продукт. Потенційного клієнта потрібно зачепити незвичайним підходом. Створення сайту , як правило , буде розумніше довірити фахівцям : професійним програмістам , копірайтерам , веб- дизайнерам . Незважаючи на додаткові витрати , якісний сайт швидко окупить себе .
Инвестируем и зарабатываем вместе

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *