Як просунути свою компанію на ринку послуг України?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

139Вдало показати себе з самого початку існування бізнесу – мрія будь-якого підприємця. Звичайно ж, для цього є маса можливостей, причому левова їх частка припадає саме на всесвітню мережу. Хтось робить свої сайти, намагаючись наймати розумних програмістів і дизайнерів, хтось додатково робить сайти-візитки і т.д. Однак розвиток інтернет-технологій буквально кожен день «підкидає» нам усе більше нових варіантів.

Останнім часом все більшої популярності отримує сайт під назвою «Dospilos». При цьому популярність ця далеко не одностороння – його люблять і широка аудиторія, і представники бізнесу. Виникає цілком справедливе питання – чому?

Причини дуже прості – це молодий і перспективний проект, який однаково корисний і тим, хто надає послуги, і тим, хто їх споживає. Таким чином, враховуються інтереси всіх, хто задіяний у проекті. Щоб внести ясність в питання про те, що ж собою представляє цей сервіс, варто сказати, що проект http://dospilos.com/ – це, по суті, каталог порівняння цінових пропозицій, але не на товари, а на послуги.

Додатковим плюсом для бізнесу є і те, що сервіс охоплює всю Україну, а значить, ваша пропозиція побачить безліч людей. У перспективі це означає, що саме ви можете стати тим підприємцем, чиї послуги будуть затребувані.

Цей каталог показує користувачам усі найближчі до них об’єкти, що володіють тією чи іншою послугою. Наприклад, заходячи на сайт в пошуках найближчої автомийки, користувач побачить, скажімо три більш-менш близьких об’єкта. Практика показує, що після порівняння цінових пропозицій людина просто вибере найближчий об’єкт. Це означає, що компанія, яка подала заявку на участь у проекті Dospilos, отримає в якості клієнтів всіх живучих і просто знаходяться поблизу від кожного представництва або тих людей, які перебувають у відрядженні і не знають, що знаходиться біля них.

Якщо у вас є та послуга, яку не можуть надати ваші конкуренти (через відсутність обладнання, кваліфікованого персоналу тощо) – Dospilos допоможе вам донести інформацію про неї до клієнта. Знову ж, ви зможете отримати додатковий приплив клієнтів, адже на сайті в окреме поле, поряд з порівнянням цінових пропозицій виведений і пошук за конкретної послуги. Звичайно ж, «потрапляння» в каталог Dospilos не гарантує вам 100% успіху, адже в кінці-кінців все залежить саме від вас. Однак ви отримаєте більш ніж гідне представлення своїх послуг на просторах усієї країни.

Форум forum-topic.ru

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *