Як продавати китайські товари

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

680Китайцями випускається велика кількість товару, який завойовує довіру споживачів. Товари з гарною якістю часто бувають за помірними цінами. При хорошою ціною і якості, багато покупців стають продавцями, перепродують куплену річ з непоганою вигодою для себе.

Ще живий в умах покупців стереотип про погану якість китайського товару, тому майбутній бізнесмен має придумати «свій» бренд. Для здійснення задуму необхідний налагоджений контакт з постачальником товару з Піднебесної. Робочі Китаю часто погоджуються співпрацювати з замовниками, що беруть невеликими партіями, тому потрібно тільки скласти свій логотип і укласти необхідні договори про співпрацю. Далі слід просування продукції. Чудовим прикладом такого бізнесу можна назвати Taobao магазин російською мовою, де кожен бажаючий може купити китайський товар.

Хоча люди і вважають китайський товар неякісним, самі того не помічаючи користуються мало не щодня речами які вироблені саме китайцями. При просуванні товару від китайців під своїм брендом необхідно заздалегідь визначити яка країна буде вказана як виробник – Росія чи Китай.

Як би не було, реклама є двигуном торгівлі, і починати потрібно з так званого сарафанного радіо, а потім підключати друковану продукцію. При подачі реклами в газети і журнали необхідно ознайомитися з їх тиражем і попитом у покупців, а також місця реалізації журналу і газет. Далі слід реклама в інтернеті. Для масштабного виробництва доцільно створити свій інтернет-сайт. Також чималу роль зіграє реклама на часто відвідуваних сайтах.

Посилання на рекламу своєї продукції багато продавців розміщують в соціальних мережах. Там же можна створити свою групу, в якій розміщується реклама товару і група може використовуватися для продажів через інтернет. Соцмережі мають велику кількість користувачів, що може послужити хорошим просуванням товарного бренду.

Відмінним піар-ходом стане гарантія на вироблений товар. Покупці, яким дають гарантію на товар набувають його з більшою охотою. Перед тим як давати гарантію необхідно упевнитися в наявності необхідних для цього документів. Для деяких груп товару непогано подумати про створення сервісного центру, про що заздалегідь домовляються з виробниками.

Багато покупців, перш ніж придбати товар, бажають докладніше дізнатися про нього. Щоб бути готовим до розвитку подій в цьому руслі, варто підготувати заздалегідь необхідний пакет документів, причому, індивідуальних для кожного товару. Такий хід убезпечить продавця від можливих конфліктних ситуацій, а покупцям дасть впевненість в якості.

Щороку китайцям пред’являють претензії в копіюванні товару відомих виробників. Рік за роком відбувається копіювання товару і з кожною копією якість його стає вище і вище. При реалізації великих партій товару цей факт можна використовувати як аргумент. Як додатковий приклад можна порівняти схожі товари, вироблені в різних країнах (Китаї і, наприклад, Німеччини). Товар, зроблений китайцями, як правило, буде дешевше і середньої якості, а товар німецького виробника, ймовірно, буде набагато дорожче, а якість не особливо перевищить китайське.

Буде краще, якщо ціна товару стане трохи нижче цін на таку продукцію у конкурентів. Бракований товар варто продавати за максимально низькою ціною. Перш ніж почати роботу під своїм логотипом знаходять постачальника, оплатити товар можна доларами. Деякі виробники при викупі мінімальної товарної партії можуть нанести логотип безкоштовно (від 50 до 1000 одиниць). Є варіант «тестовому» закупівлі. Також варто спробувати знизити закупівельну ціну шляхом помірного торгу.

Товар може бути доставлений на територію Росії різними способами, також можливий варіант послуг посередника.

Сайт об индивидуальном строительстве

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *