Як правильно вести бюджет сім’ї

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

budzetСемейний бюджет – це щомісячний план, який формується в співвідношенні доходу і витрати, з метою скорочення зайвих витрат і зростання вільних коштів.

Для чого потрібен сімейний бюджет
Не раз зіткнувшись із ситуацією брак коштів у сім’ї, виникає питання: куди пішли гроші? Тому є необхідність в такому потрібному занятті, як ведення обліку доходів і витрат, а також планування свого бюджету.

Наприклад, можна дізнатися, скільки витрачено грошей на автомобіль, у скільки обходитися харчування поза домом, скільки пішло коштів на продукти та інші статті витрат.

Правильне ведення сімейного доходу
У першу чергу, необхідно визначитися, яким способом ви плануєте ведення вашого бюджету. Це може бути блокнот і ручка, табличка в програмі Excel на комп’ютері, онлайн програми на веб-сайтах.

Сімейний бюджет можна розділити на 2 частини – доходи і витрати. Для того, щоб між цими статтями був баланс, доходи мають дорівнювати витратам, ну а якщо є бажання подсобрать частину грошей, то доходи повинні бути більше витрат.

Підрахунок сімейного бюджету не буде займати багато часу, якщо скласти всі кошти, які надходять кожні місяць: зарплата, посібники та інші. А ось для того, щоб розрахувати витрати потрібно більше часу. Для цього знадобитися збирати всі касові чеки, від усіх покупок і навіть самих незначних.

Дані слід вносити в таблицю, яку попередньо потрібно розбити на категорії, або додавати їх в міру необхідності. Після закінчення звітного місяця необхідно провести підрахунок загальної суми по кожній категорії.

Посетите официальный сайт ООО “ВентСервис” здесь представлен широкий выбор кондиционеров, любой сложности. Также Вы можете заказать услуги установки. Основным отличием нашей компании являются низкие цены и гарантия качества. Поэтому Вы смело можете обращаться в нашу компанию.

Після цього можна визначити, на що витрачатися більша частина грошей, і тільки тоді варто провести аналіз яких витрат не можна відмовитися, а від яких можна. Як тільки планування сімейного доходу увійде в звичку, ви будете розуміти, куди і скільки йде коштів щомісяця.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *