Як піднятися по кар’єрних сходах

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

karerni sxoduВи давно працюєте в своїй організації і добре вивчили багато напрямків. Ви впевнені що можете взятися за більш відповідальну ділянку роботи і знаєте що впораєтеся. Але от тільки начальство по раніше бачить у вас хорошого виконавчого співробітника. Як змінити ситуацію на свою користь і поднятся вгору по кар’єрних сходах.

Розраховувати на кар’єрне зростання може людина виділяється серед основної маси працівників. Ви повинні бути не тільки хорошим виконавцем, а й виявляти ділову активність. Пропонуйте свіжі ідеї, налагоджувати ділові контакти і начальство це оцінить, коли вирішуватиметься питання про нові призначення. Ви повинні просто випромінювати впевненість. отримати повишеніеЕслі хочете зробити кар’єру необхідно вдосконалювати свої знання, адже знання – ваш козир на шляху до успіху.

Вивчіть іноземну мову, якщо це необхідно, освойте нові комп’ютерні програми, все це сходинки на шляху вашого успіху. Якщо ваша мета – зробити кар’єру, чітко визначте для себе яку кінцеву мету ви хочете досягти – мрієте зайняти пост генерального директора або ваша планка – начальник відділу. Чітко визначте до чого прагнете, ніж готові пожертвувати на шляху до успіху. Поменше абстракцій, побільше конкретних цілей. Розбийте мети на етапи, визначте терміни для виконання кожного етапу. Наприкінці тижня підводите підсумки, що вдалося зробити з задуманого, а що не вийшло і чому – не вистачило часу, зірвався діловий контакт.

 Але в той же час, щоб зробити кар’єру не потрібно бути знавцем у всіх областях. Треба просто не боятися приймати рішення. Просуваючись по кар’єрних сходах будьте готові і до невдач. Не завжди ваші ідеї будуть оцінені по достоїнству, начальство може розкритикувати ваші розробки. З начальством ведіть себе без підлещування і без зайвої фамільярності. Не соромтеся уточнювати деталі і терміни виконання роботи, якщо чогось не зрозуміли не слід говорити це прямо. Замість “мені незрозуміло завдання”, скажіть – “мені необхідно уточнити деякі деталі “. Взагалі, якщо ваша мета зробити кар’єру вживайте впевнені слова і жести.

 Ніяких обережних, невпевнених висловлювань – тільки відкрита поза та впевнені фрази. З таких дрібниць створюється професійний імідж. Уникайте службових романів. У разі закінчення відносин відгомони ваших відносин будуть переслідувати вас ще багато часу. Твердо і доброзичливо припиняйте всі спроби загравання. Не дозволяйте ущемляти свої інтереси. У відносинах з коллегемі проявляйте обережність, це ще і ваші конкуренти на шляху до успіху.

По можливості допомагайте колегам, коли вони звертаються з проханнями, тоді ви вправі розраховувати і на відповідну підтримку. Але іноді необхідно і відмовити, говоріть “ні “, якщо прохання здаються обтяжливими й заважають вашій роботі. Відмовте спокійно і аргументовано, будьте впевнені вас почують.

Новости туризма http://vash.info/.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *