Як новачкові організувати свій млм бізнес в інтернеті?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

mlmПершим ділом, що я хотів пояснити всім новачкам, які хочуть почати просувати свій млм бізнес в інтернеті – це те, що методи, якими користуються в онлайні тут не підходять.

Я хочу з вами поділитися не більшим досвідом і розповісти про помилки, які я сам допускав на початку свого млм бізнесу.

Ось основні помилки які допускають 90% мережевиків, які вирішили просуватися через інтернет.

1. Чому те всі думають, що Інтернет, це дешева реклама і можна рекламувати свою компанію або продукт скрізь і всюди. Уявіть собі радіо чи телебачення, які віщають і показують вам кожен день одну рекламу і Ви захочете, таке радіо слухати чи дивитися? Сподіваюся, що ні. Нам завжди показують різні передачі або фільми, також слухаємо пісні і іноді показують або слухаємо рекламу. Я на 100% упевнений, що більшість з вас під час реклами йдуть чай пити чи ще якимись займатися справами. Так чому люди знаходяться в інтернеті повинні бачити тільки одну рекламу. Давайте з початок цікавий контент, а потім вже рекламу вашого бізнесу або продукту і люди почнуть вами цікавитися.

2. Дуже багато ставків починають розсилати свої пропозиції з реклами свого млм бізнесу в інтернеті в соціальні мережі. Закидають свої пропозиції на особисті стіни чужих людей, яких вони навіть не знають. Також це відбувається і через скайп. Деякі навіть вчать як правильно треба запрошувати людей через скайп. Рекомендують ще розсилати листи по емейл адресами. Виходить так що всі пропонують займатися спамом. Як ви здогадуєтеся, що в інтернеті спам не люблять.

3. Більшість ставків зі мною посперечаються. Але третя помилка ця робота з кандидатом. Справа в тому, що коли ви спілкуєтеся з людиною в офлайні, то ви бачите його реакцію. Професійний мережевик з поведінки людини може визначити стане він партнером чи ні. В інтернеті ви спілкуєтеся тільки через скайп або пошту і як зрозуміти що людина про це думає. Він може сидіти з банкою пиво і з вами спілкуватися на тему бізнесу. Як ви думаєте, що він вам відповість?

Роблячи ось такі помилки, новачки мережевого бізнесу, роблять теж саме і чекають коли до них хтось прийде. Я сам також робив, бо думав так і треба. Але це не працює і підписавши кілька людей я зрозумів, що вони стоять на місці і просування немає.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *