Як не втратити роботу

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

robotyОтримавши перспективну посаду на новій роботі, ви безмірно щасливі і готові « викластися на повну », щоб утриматися на ній. Але чи дійсно ви готові до цього. Існує багато моментів, які слід врахувати, якщо ви не хочете почути таку жорстоку фразу « ви звільнені ! ». Навіть якщо виключити зі списку проблему браку досвіду чи професіоналізму, знайдуться й інші причини, за якими можна позбутися робочого місця. Дурість, через яких можна позбутися робочого місця

Помилка № 1. Обговорення і висловлювання своєї думки з приводу недоліків колективу чи керівництва. Навіть якщо вам здається, що деяким працівникам слід краще стежити за собою, а комусь вже давно пора піти на пенсію, краще залишити свою думку при собі. Ваші побажання з цього приводу навряд чи будуть розглянуті на раді директорів, а от питання про ваше звільнення – швидше за все так!

Помилка № 2. Заводити кращих подруг на роботі. Запам’ятайте одне правило : на роботі друзів немає ! Якщо ви працюєте в процвітаючій компанії, в якій сильна конкуренція, то про подруг і мови бути не може. На практиці відомий не один випадок, коли особисті секрети були використані для боротьби з конкурентом. Якщо Вам дійсно дуже потрібно поділитися з кимось, тим, що ви не здали річний звіт вчасно тому, що вчора славно погуляли на вечірці, то краще розкажіть про це мамі або коханому коту.

Помилка № 3. Зловживанням доступом в інтернет. Любителям спілкуватися в різних соціальних мережах, або ж читати жіночі інтернет журнали, слід залишати цю звичку будинку. І на роботі це відбитися тільки в позитивну сторону і ви не будете журитися, що нічого не встигаєте. Та й системний адміністратор може з легкістю простежити адреси відвідувань. Навіть начальник або колега по роботі може дізнатися ваші улюблені сайти.

Тому видаляйте по можливості інформацію з комп’ютера. Натисніть на вкладці браузера журнал, потім – показати журнал і видаліть записи за сьогодні, або взагалі за місяць. Чи не зберігайте паролі від вашої особистої пошти в комп’ютері, якщо не хочете, звичайно щоб їх прочитали люботитние колеги. Краще набрати пароль зайвий раз. По можливості видаляйте всю зайву інформацію, видаліть зайві куки в настройках комп’ютера. Але якщо хочете зберегти роботу, то скоротіть час поведінка на улюблених форумах.

Помилка № 4. Пошук нової роботи в той час, як ви в даний час маєте постійне місце роботи. Розсилка резюме з робочого комп’ютера – не найкраще заняття. Керівництво може не оцінити Ваші старання.

Помилка № 5. Перевищення повноважень. Наприклад, не слід їздити на службовій машині в салони краси або “відвідувати бабусю ».

Помилка № 6. Роман з босом, особливо якщо він ще й одружений. Таємний роман в один момент може стати явним, і тоді можна тільки здогадуватися, яка буде Ваша доля. Навряд чи після викриття, вас підвищать.

Помилка № 7. Прояв ініціативи, не погодивши її заздалегідь з керівництвом. Перш ніж приймати будь-яке важливе рішення, краще дочекайтеся підписи під проектом, оскільки сюрпризи можна влаштовувати вдома і близьким людям, а не робочому колективу.

ТВ Программы онлайн Videomore.su

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *