Вивіз сміття

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (65)Вивіз сміття, як бізнес ідея, приваблює багатьох підприємливих людей. І це зрозуміло – для його організації ніяких особливих знань і спеціальних навичок не потрібно. Відразу необхідно зазначити, що цей вид діяльності потребує отримання ліцензії. І, як Ви, напевно, здогадуєтеся, не всім по кишені придбання такої ліцензії. Так, і « неофіційна » частина внеску за право увійти на цей ринок теж буде потрібно. Враховуючи, що в кожному місті бажаючих вивозити сміття сьогодні досить багато, все це виглядає проблематичним.

Тому я пропоную йти дещо іншим шляхом. Купівля сміттєвоза – основне вкладення в даному виді бізнесу. А, якщо купити самоскид, то можна зайнятися трохи іншим видом вивозу сміття. Я маю на увазі – вивезення будівельного сміття та відходів. Сьогодні багато будують будинки в передмістях, а жителі міських багатоповерхівок постійно зайняті проведенням нескінченних ремонтів : хто косметичних, а хто – капітальних. Види робіт начебто різні, а ось сміття накопичуються тонни, і дівати його нікуди.

Для залучення клієнтів, доведеться дати рекламу в засобах масової інформації, Інтернеті про надання послуг з вивезення сміття. Бажано розклеїти оголошення, як на житлових будинках, так і на тих, які тільки зводяться. У нашій країні бізнес з вивезення сміття ще не дуже розвинений, тому є, куди розвиватися.

Звичайно, з настанням економічної кризи, темпи будівництва значно знизилися, але, тим не менш, роботи ведуться. І, цілком природно, що після здачі житлових будинків в експлуатацію люди приступають до ремонту своїх нових квартир. Так що, придбайте потужний самоскид з хорошою вантажопідйомністю і приступайте до реалізації бізнес ідеї, яка своєї актуальності не втратить навіть у майбутньому.

Новости туризма http://vash.info/

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *