Випуск сухофруктів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

imgpreviewУ нашій країні величезним попитом користуються різноманітні напівфабрикати. Причому, не тільки заморожені суміші, вареники, пельмені, а й різноманітні сушені продукти. Випуск сушених фруктів, як бізнес ідея, особливо актуальна для жителів сільських районів, які живуть в оточенні фруктових дерев.

Чим же ця ідея так приваблива? Все пояснюється просто – випуск сухофруктів досить-нескладний процес, особливо, якщо купити сушку для фруктів. Природно, сучасного виробництва. Використання такого пристрою допоможе автоматизувати і прискорити виробничий процес. Витрати на придбання якісної сушки для сухофруктів є, мабуть, основною статтею витрат у даному бізнесі.

Перший етап – заготівля фруктів. Яблука, абрикоси і сливи – найпоширеніші і «зручні» фрукти для сушіння. Тим більше, у сільських жителів все це добро лежить під ногами. А багато городян мають заміські дачі з фруктовими садами. На жаль, але більшість цих фруктів ніхто не збирає, і дорогоцінну сировину, багате вітамінами, просто гниє на землі. На жаль, фрукти є швидкопсувним продуктом і довго зберігати товарний вигляд не можуть.

Єдиним виходом з порятунку врожаю є виробництво сухофруктів. Треба сказати, що в процесі сушіння, фрукти не втрачають свої корисні якості, а вітаміни практично зберігають свої корисні властивості.

Наступний етап – реалізація висушених фруктів. З цим проблем не повинно виникнути, враховуючи, що сухофрукти люблять усі. З них виходить чудовий компот, який так приємно пити в зимовий період. Зрештою, їх просто можна їсти. Будь-який магазин із задоволенням прийме такий товар. Найбільшим попитом сухофрукти користуються в зимовий період, коли люди гостро відчувають нестачу вітамінів.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *