Виготовлення зовнішньої реклами

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

img_6010_largeПро те, що реклама – двигун торгівлі, відомо давно. І навряд чи хтось з цим сперечатиметься. Сьогодні важко знайти фірму, яка не користувалася б зовнішньою рекламою. Озираючись по сторонах, ми бачимо, що реклама навколо нас. Вона – скрізь. Пильно розглядаючи рекламні щити або вітрини магазинів, я бачу як плюси, так і мінуси їх виготовлювачів. Це і привело мене до бізнес ідеї зайнятися виготовленням зовнішньої реклами.

Опис товару. Розміщення реклами на тумбах, щитах, білбордах, транспорті. Реклама на фасадах будівель, оформлення вітрин. Установка реклами на дахах будівель. Розміщення реклами на стовпах, опорах освітлення вулиць, мостах та над проїжджою частиною. Виготовлення вивісок.

фКлієнти. Ваші клієнти – всі, хто потребує реклами. Замовником може стати, наприклад, відома тютюнова компанія, що проводить PR -акцію з просування на ринку нового виду сигарет. У період чергових виборів у ваших послугах гостро потребують різні політичні сили (розміщення інформації на білбордах ).

Конкуренти. Треба визнати, що ринок рекламних послуг досить тісний. Тому, потіснити конкурентів можна, наприклад, за рахунок високої якості пропонованих послуг і низьких цін.

Юридичне оформлення. Складність залежить від Вашої спеціалізації.

Приміщення. Перш за все, Вам знадобиться приміщення для роботи Ваших співробітників ( офіс). Крім того, знадобиться приміщення, в якому і буде проходити саме виготовлення вашої продукції (якщо, звичайно, Ви не працюєте з підрядниками ).

Обладнання, сировина та матеріали. Для офісу знадобиться меблі, комп’ютери, принтер, факс. Для виробництва, Вам необхідно мати зварювальний апарат, кутову шліфувальну машину ( болгарку ), дриль, друкувальний обладнання, драбини, машина і т.д. З матеріалів Вам знадобиться пластик, метал, самоклеюча плівка.

Персонал. Для роботи в офісі – досвідчений менеджер по роботі з клієнтами і грамотний дизайнер, з навичками створення макетів на комп’ютері. Для безпосереднього виготовлення кінцевого продукту – пара співробітників з золотими руками, вмінням поводитися з електричним дрилем і вести зварювальні роботи.

Маркетинг. Головний маркетинговий хід – це спілкування Ваших агентів з можливими клієнтами. Не соромтеся заходити в кожен магазин, в кожну фірму і робити їм комерційну пропозицію про співпрацю. Ваш менеджер повинен вміти пояснити потенційному замовнику, чому йому необхідна нова вивіска і чим погана стара.

Прибуток. Її підрахувати досить складно. Мінімальний фінансовий результат – 1000 USD на місяць. Успішні підприємства маю 20000 і більше.

Перспективи розвитку. У перспективі можливе збільшення прибутку за рахунок розширення клієнтської бази та надходження нових замовлень.

Лион Сервис – ремонт квартир и офисов

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *