Виготовлення традиційних ляльок-мотанок

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

images (24)Традиційні обереги в наш час стали дуже актуальним подарунком до новосілля, на день народження, весілля і багато інших свят. Але вишукати серед чималої асортименту сувенірної продукції по- справжньому оригінальний оберіг ручної роботи не так і просто.

Дарувати вже приївся « лапоть » або підкову не завжди доречно. Тому виготовлення унікальних оберегів завжди буде прибутковим заняттям.

Важливо тільки не розгубитися у величезному різноманітті речей і предметів традиційної культури і відшукати те, що буде і до душі, і принесе хороший дохід.

Традиції виготовлення українських ляльок- мотанок багато століть. Ці речі однозначно не можна розглядати як іграшки для маленьких дівчаток. Зараз, коли є величезна кількість яскравих і сучасних ляльок, діти навряд чи зацікавляться ляльками – мотанками. Зате в інтер’єрі житла, особливо в дитячих кімнатах лялька- мотанка стане тією теплою, задушевної ноткою, яка не просто послужить прикрасою, але й створить атмосферу затишку.

Звичайно, виготовлення ляльок- мотанок не просто бізнес, але покликання. Перед тим, як почати займатися цим, слід почитати відповідну літературу за народними традиціями та культурі, а також відвідати майстер- клас одного з відомих майстрів народної творчості.

Далі потрібно підшукати спеціальні матеріали тканину, клаптики, різнокольорові нитки. Все обов’язково повинно бути натуральним. Бажано, щоб у виготовленні ляльки -мотанки використовувався хоча б один клапоть старовинного домотканого полотна, оригінальна монетка, а також злакові зерна ( в мішечку ).

Слід пам’ятати, що автентичні ляльки -мотанки не мають особи, а при їх виготовленні є одне важливе правило – всі нитки потрібно накручувати за годинниковою стрілкою (по ходу обертання Сонця), що сприяє акумуляції позитивної енергії.

Реалізувати готові ляльки -мотанки можна різними шляхами: на ярмарках, в сувенірних магазинах, а також за допомогою власного інтернет -магазину. Всі ці способи можна раціонально поєднувати. Поступово вдосконалюючи свою майстерність, можна досягти успіху.

кабель-шланговые пакеты; плазменная резка металла оборудование

Видео: пример работы станка плазменной резки Metal Master CUT CNC

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Виготовлення традиційних ляльок-мотанок, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *