Виготовлення та встановлення металевих дверей, як бізнес-ідея

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

700Надання послуг з виготовлення та встановлення дверей з металу не можна назвати новою ідеєю в бізнесі. Місцеві газети повні оголошень фірм і приватних осіб про надання цієї послуги, але, тим не менш, вона залишається затребуваною. Вартість на надання послуги – порядку 6 тис. карбованців.

Процес з установки дверей займе близько двох годин, тобто в день можна провести кілька установок. Головне бути майстром у цьому питанні, а також наявність інструментів, таких як: зварювання, болгарка, молоток, свердла, анкера. У більшості випадків установку виробляє два майстри.

Матеріал для дверей слід купувати на базах, що спеціалізуються оптовим металопрокатом. Ціна на метал напряму буде залежати від кількості купленого матеріалу, і чим більший обсяг, тим вона буде меншою. Інструменти та інші пристосування слід купувати в спеціалізованих будівельних магазинах.

Сьогодні асортимент готових металевих дверей дуже широкий від дешевих до дорогих елітних дверей. Додатково збільшити прибутковість даної послуги можна за рахунок самостійного виготовлення дверей під розміри замовника. На початковому етапі слід вибрати якийсь один ціновий сегмент і в ньому працювати, згодом же, коли виробництво досягне певного рівня, можливо, буде пробувати виробництво і в інших цінових сегментах.

Якщо немає достатньої суми, щоб повністю організувати виробництво, на початковому етапі можна взяти в оренду два гаража: один для складання, другий – для фарбування дверей. Згодом же, якщо бізнес скластися вдало, потрібно більш зручне приміщення, а також наявність необхідного обладнання, види та кількість якого може змінюватися в залежності від того, який буде обраний асортимент вироблених дверей. Наприклад, якщо вам потрібна двері металеві вхідні з обробкою, то необхідно спеціальне обладнання.

На завмер і установку дверей краще наймати фахівця з особистим транспортом. Продуктивність праці зварника-професіонала – близько двох годин на одні сталеві двері, тому для оптимізації виробництва і більшої результативності слід наймати двох зварювальників, відповідно, слід подбати про додаткове обладнання. Форма оплати у цій сфері – відрядна, розраховується від виконаної роботи, що значно підвищує продуктивність праці, мотивуючи до найкращого і якісному виконанню своїх обов’язків.

Щоб збільшити прибуток з надання послуги з встановлення дверей з металу, слід зробити рекламу своєї організації, розмістивши свої оголошення в газетах, будівельних журналах, на дошках оголошень.

Крім цього, такий маркетинговий крок, як зміна конструкції дверей, допоможе зробити продукцію особливою, що приверне до неї увагу покупців, відповідно, збільшить попит на неї. І, як наслідок, збільшиться обсяг продажів і прибуток.

Сайт об индивидуальном строительстве

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *