Виготовлення сувенірів і оберегів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (1 vote cast)

завантаження (66)Серед виробів ручної роботи обереги, а також сувеніри з використанням давніх символів і знаків займають особливе місце. У першу чергу, створювати такі речі дуже цікаво. У процесі роботи можна багато чого довідатися про давні традиції, вірування та культуру своїх предків. Зрозуміло, для цього слід читати спеціальну літературу, відвідувати музеї та виставки робіт народних майстрів. Крім того, виготовлення слов’янських сувенірів і оберегів може стати непоганим видом заробітку.
Дуже заманливо, що виготовляти традиційні сувеніри можна при мінімальному вкладенні коштів. Їх основа – природні матеріали, які просто потрібно вчасно заготовити влітку. Також потрібна буде мішковина або інше полотно, нитки, клей (краще використовувати силіконовий пістолет ), фарби, лаки і т. д. Можна використовувати керамічні фігурки -заготовки, які продаються в спеціалізованих магазинах, або виготовити такі фігурки із солоного тіста.
Найпоширеніші у нас слов’янські обереги – це фігурки будинкового, підкова і лапоть. Фігуру будинкового – традиційного захисника домашнього вогнища – виготовляють, як правило, з мішковини або полотна з додаванням різних зерняток і сухоцвітів. Основу підкови – символу удачі – можна виплести з лози, а прикрасити декількома різновидами насіння ( для достатку в домі ) і розфарбованими фігурками з солоного тіста. Личак плетуть з рогозу і прикрашають його стрічками, клаптиками тканини, зернятками, штучними квітами та сухоцвітом.
Реалізувати слов’янські сувеніри та обереги доцільно через сувенірні магазини. Можна також продавати їх самостійно в місцях, які часто відвідують туристи. У кожному разі, якщо ці вироби будуть створені з душею, покупець на них знайдеться.

Законченные сериалы скачать торрент бесплатно

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Виготовлення сувенірів і оберегів, 4.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *