Виготовлення кишенькових календарів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (2)Сьогодні в області дизайну свого роду перевиробництво фахівців у цій сфері. У всякому разі, їх у кілька разів більше, ніж замовників, що, безсумнівно, викликає жорстку конкурентну боротьбу за кожного клієнта. В основному, шляхом нав’язування послуг. Але, на жаль, і це вже не працює. Я пропоную вихід в наступній бізнес ідеї.

Вона полягає в тому, щоб випускати кишенькові календарі. Схема проста: для початку необхідно розробити кілька видів дизайну кишенькових календариків, після чого зробити печатку і поширити серед газетних кіосків міста. На виготовлення витрачається мінімум часу, а приблизний заробіток може скласти 500 доларів за один місяць.

Для початку опановуєте фотошопом. На спеціальних порталах можна знайти сітку кишенькового календаря і завантажити її абсолютно безкоштовно. Звичайно, слід вивчити цільову аудиторію, яка стане основним споживачем календарів, і дотримуватися відповідного дизайну. Серед школярів популярні зображення зірок поп -музики, кіно і телебачення, автомобілі останніх моделей і т.п. Якщо календарі призначені для продажу на ринку, людей цікавлять теми природи, тваринного світу, птахів тощо.

Розробивши дизайн, можна переходити до вивчення ринкових цін на аналогічну продукцію у Вашому місті. На наступному етапі можна звертатися у фірму, яка займається безпосередньо друком. Для початку в якості пробної партії можна замовити тисячі примірників.

Зрозуміло, необхідно попередньо домовитися з кіосками про умови реалізації Ваших календарів. Тут можливі два варіанти: або Ви ставите календарі на реалізацію, або вони відразу викуповують у Вас весь тираж. В останньому випадку власники кіосків мають законне право на знижку.

У будь-якому випадку, обидві сторони будуть задоволені: Ви, як постачальник красивих кишенькових календарів, і реалізатори, які, теж не залишаться в програші.

Как заработать на FOREX?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *