Виготовлення їстівних ложок

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

завантаження (44)Процес куштування їжі, безумовно, може стати істинним задоволенням. Для цього не обов’язково споживати вишукані делікатеси, радувати можуть і начебто незначні, але приємні дрібниці. Наприклад, любителів отримувати задоволення від прийому їжі напевно порадують їстівні ложки.

Поява їстівних ложок ( Edible Spoons ) в США обумовлено, перш за все, не задоволенням потреб гурманів, а турботою про охорону навколишнього середовища. Вони не рівня пластиковим столовим приладам і, якщо навіть не будуть з’їдені людиною, то підуть в їжу маленьким мікроорганізмам, не залишаючи після себе жодних шкідливих відходів.

Випуск оригінальних ложок початку дизайн- студія Triangle Tree. Для початку на суд споживачів були представлені їстівні ложки з трьома смаками: пряним, нейтральним і солодким. Рецепт тіста для ложок досить простий. Для їх виготовлення використовується кукурудзяна мука, молоко, яйця, цукор, сіль і прянощі. Наприклад, ложками з нейтральним або пряним смаком зручно споживати різні супи та каші, солодкі підійдуть для десерту. Хоча вони і самі по собі можуть бути відмінним десертом до чаю або кави. Ложки забезпечені спеціальними насічками для зручного розламування, тому є їх легко і приємно.

Подібні нестандартні столові прилади цілком можна пропонувати і закладам громадського харчування, і роздрібним торговельним точкам. У нашій країні у бізнесу з виготовлення їстівних ложок, безсумнівно, є великий потенціал. Зрозуміло, значний упор доведеться зробити на рекламу. Про продукт мало відомо, тому його ще не готові купувати повсюдно. Однак поширенню моди на їстівні ложки ніщо не перешкоджає.

Хyна — истина о Жизни, балансе, устройстве Вселенной и всех живых существ. Это то, что помогает открыть собственную мудрость, осознанность и Источник. Это основы гармоничного взаимодействия всех живых существ с собой и Миром.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Виготовлення їстівних ложок, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *