Виготовлення фотосувенірів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (5)Ви можете уявити своє фото, на фарфоровому або фаянсовій кружці? Або фотографію Вашої коханої дівчини на футболці ? Не можете ? Тим не менш, це реальність, на основі якої можна побудувати бізнес і отримувати гарантований дохід. Сублімація, фото на чашках, тарілках, футболках та багато інших послуг, на які вже сьогодні є попит, цілком реальна бізнес ідея, яку я і хочу запропонувати.

Ви запитаєте, а в чому ж власне фішка цієї привабливої ​​ідеї ? Справа в тому, що кілька разів на рік кожна людина потрапляє в ситуацію крайньої розгубленості, коли мова йде про вибір подарунка. Неважливо, кому – рідному або близькій людині, товаришеві по службі по роботі або начальнику. Кожен раз, з року в рік людина опиняється під впливом стресу.

Судіть самі: Новий рік, Різдво, День захисника Вітчизни, 8 Березня, Дні народження, Дні ангела і безліч інших державних і релігійних свят, на які у нас прийнято дарувати подарунки.

Оскільки банальні, з року в рік повторюються подарунки дарувати не хочеться, виникає питання – а, що ж подарувати такого, щоб здивувати обдаровуваного людини ? І, найголовніше, щоб подарунок йому сподобався !

Суть моєї ідеї якраз і полягає в тому, щоб відкрити підприємство з виробництва сувенірів. Виготовлення фотосувенірів, як технологія, дозволить втілити в склі будь-яку задумку Ваших клієнтів. Це можуть бути сувеніри для туристів з фотографіями відвіданих місць, корпоративні подарунки з фірмовою символікою, подарунок родичам, друзям і знайомим з фотографією.

Для здійснення задуманого плану Вам обов’язково знадобляться:

– Заготовки

– Комп’ютер з будь-яким графічним редактором (Photoshop, Illustrator, Corel Draw )

– Струменевий принтер будь-якої марки

– Сублімаційні чорнило

– Сублімації папір

– Прес для термопереносу.

фотоблог: Love is… Что же такое любовь?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *