Видання рекламного журналу VIP-спрямованості

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

images (13)Зараз видають масу рекламних газет. Їх поширюють повсюдно від різних офісів і магазинів до поштових скриньок багатоквартирних будинків. Подібні газети, в принципі, мають схожий зовнішній вигляд. Це недорогі видання на дешевому папері з неякісною печаткою. Їх можна назвати своєрідним ширвжитком у сфері поліграфії. Такі газети мають свою цільову аудиторію. Це звичайні споживачі з середніми і низькими доходами, які, як кажуть, не ловлять зірок з небес.

Однак очевидно, що великі бізнесмени, топ- менеджери, керівники компаній теж споживачі реклами. Питання полягає лише в тому, в якому вигляді піднести рекламу подібної публіці. У цьому зв’язку дуже перспективною ідеєю може бути видання рекламного журналу VIP- спрямованості. Це має бути по- справжньому якісне видання у всіх аспектах : хороша поліграфія, висококласний дизайн і креативне наповнення.

Хоча журнал передбачається рекламний його наповнення необхідно зробити інформативним і змістовним. Тобто, окрім суто рекламних матеріалів у журналі слід подавати актуальні бізнес- огляди, програми виставок, презентацій і форумів на найближчий час, а також аналітичні статті з фінансово- економічної тематики.

Штат співробітників редакції журналу передбачає по мінімуму наявність редактора, журналіста, дизайнера, фотографа і менеджера з реклами. Звичайно, можна скоротити цей перелік і обмежитися одним «на всі руки майстром ». Але чи буде такий крок виправданим ?

Само собою передбачається, що дохід журналу буде приносити розміщення рекламних матеріалів. Проте платити великі гроші за рекламу бізнесмени готові тільки тоді, коли видання користується популярністю. Тому поширення журналу та його просування в бізнес- колах – найважливіша і найскладніша задача цього виду діяльності. Журнал можна розсилати за допомогою кур’єра по офісах великих компаній, поширювати в бізнес -центрах та інших місцях, де бувають бізнесмени. По-справжньому якісне і креативне видання обов’язково приверне чиюсь увагу і надалі буде затребувано.

Новинки кино в хорошем качестве

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *