Ви вірите що в інтернеті можна заробити?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

zarobutuІнтернет заробітком я став займатися ще три роки тому, але як і всі початківці думав, що в Інтернеті є чарівна кнопка «бабло», на яку можна натиснути і з монітора посипляться гроші-це образно.

Я став шукати способи заробітку. Вбив в пошуковий рядок «заробіток в Інтернеті» і мені пошукова машина видала велику кількість сайтів. Переглянувши кілька сайтів я зрозумів одне, що б почати заробляти самому потрібно вкласти невеликий капітал.

Але як ми звикли працювати? Нас наймають на роботу і нам платять гроші за зроблену роботу. В Інтернеті треба з початок заплатити самому, а потім може бути, чогось заробите.

Чесно скажу, що мені цей спосіб не підходив. Я шукав заробіток без вкладень. Так як я шукав заробіток без вкладень, то мені траплялися піраміди, лохотрони і т.д. Кого не зачепить таку пропозицію? Ви вводите різні коди, за що Ви отримуєте гроші. За один код 1 $. Фантастика, правда мінімальна сума для зняття 400 $. Понажімать таку кількість абсолютно не проблема. Реклама божевільна. Один заробив 500 $ за день, другий 700 $. Виявилося, що ви дійсно можете заробити такі гроші. Само цікаве починається потім, коли потрібно вивести гроші на свій гаманець. З початок вам потрібно активувати свій гаманець. Для цього вам потрібно перевести певну суму на їх гаманець. Ви їм переводите, а вони вам немає.

Наступний вид заробітку полягав в чарівних пункту обміну. Ви переводите 10 $ через обмінний пункт і ви одразу отримуєте 11 $. Переводь туди сюди. Раз 10 переклав, 10 $ запрацював. Виявилося, що ви свої гроші віддали і не чого не отримали.

Коли я витратив енну суму на всі заробітки без вкладень, то зрозумів, що дуже багато чого я не знаю. Я став більш докладно вивчати цей вид діяльності. Переглянувши багато сайтів в інтернеті, зрозумів, що заробляють тут за допомогою свого сайту або блогу. Але що б створити свій блог або сайт потрібно багато чому навчитися. Я став набувати різні курси по створенню сайтів, блогів, курси по фотошопу і т.д. Сьогодні я можу створювати сайти і блоги, також створювати свої особисті шаблони.

І в ув’язненні, не шукайте халяву в інтернеті, а якщо хочете навчитися заробляти в інтернеті, то вам потрібно багато чому вчитися.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *