Втіль мрію в реальність

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

5Незважаючи на те, що розвиток промислового виробництва в Україні тимчасово сповільнило свій темп, розвиток ІТ сектору економіки продовжує нарощувати мускули.Во чому це пов’язано з тим, що попит на продукт ІТ сегмента зростає і активно впроваджується в життя в усіх сферах економіки по всьому світу.

Така ситуація породжує інтерес у компаній, що займаються розвитком новинок у цій сфері, готових фінансувати починання з подальшим виведенням продукту на комерційний рівень. Однією з таких компаній, що представляє собою венчурний фонд, є компанія Апекс.

Дмитро Чорний, голова представництва APEX Ventures на Україну, повідомив журналістам українських ЗМІ про те, що фонд розпочав свою діяльність не лише на Україні, а й країнах СНД. Офіс фонду розташований в Києві, і діяльність компанії спрямована на підтримку початківців підприємців у сфері розробки інформаційних технологій.

Ще одна можливість
Часто, починаючи власну справу, ми стикаємося з тим фактом, що необхідні фінансові ресурси, яких у Вас немає. Брати кредит у банку, під існуючий відсоток не хочеться. Та й можливість його отримання для початківця бізнесмена під питанням. Є ще друзі та однодумці. Але миттєво з’являється ряд питань. А чи є серед Ваших друзів ті, у яких є необхідна для старту сума? Чи готові вони вкласти ці кошти в Ваш бізнес? Чи впевнені ви в тому, що ваш задум вдасться, і Ви незабаром повернете позику? Відповіді на ці та безліч інших запитань Ви можете отримати у спеціалістів Апекс.

За словами Дмитра Чорного, розгляд питання про фінансування Вашого стартапу, не є складним і заплутаним процесом.
Все що потрібно від Вас, це володіння чітким баченням того, що Ви хочете реалізувати, базова ідея, ефект від реалізації проекту, можливість тиражування його.
Заявку на фінансування Вашого стартапу можна оформити заповнивши стандартну форму, розміщену на сайті компанії.

Форма заявки містить розділи, які вимагатимуть від Вас чітко сформулювати інформацію про проект, про Вас і про Вашу компанію, якщо вона вже існує. Якщо ж є детальний опис Вашого проекту, стартапу, документацію також можливо відправити на розгляд фахівцями фонду.

«WEBSHIFTY COM» «DIMSO-Union, СПД Чарквиани» осуществляет услуги в сфере внутренней рекламы, а так же занимается поставкой мультимедийных устройств для внутренней рекламы.

Працюйте з кращими
Амбіції фонду досить високі і розглядатися до можливого фінансування будуть лише ті стартапи, які вимагають на свою реалізацію не менше 10 тисяч доларів США. У планах APEX Ventures залучення фінансування інноваційних проектів на просторі країн СНД близько 100 мільйонів доларів США.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Втіль мрію в реальність, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *