Встановлення та налаштування цифрового та супутникового ТБ | Бізнес ідея

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (32)За статистикою, в середньому сім’ї щодня проводить біля телевізора до 8 годин. Не дивно, що за наявності десятка каналів телевізор може набриднути. Тому люди прагнуть встановити кабельне або супутникове ТБ. Тільки от кабельне телебачення поширене далеко не скрізь, та і його можливості не порівняти з перевагами супутникового ТБ. Зокрема, велика гідність цифрового супутникового ТБ – можливість перегляду улюблених телеканалів у форматі FullHD, тобто, в кращому якості.

Сьогодні послуги з установки супутникового ТБ користуються великим і стабільним попитом. Зрозуміло, це відмінна можливість для розвитку власного бізнесу. Тим більше, попередніх вкладень потрібно мінімум, а прибуток очікується досить солідна. Міф про те, що установка цифрового ТБ вимагає спеціальної освіти, давно розвіяний. Людина з головою на плечах цілком може освоїти цей вид діяльності за один-два тижні. Можна піти по простому шляху і переглянути спеціальні матеріали в інтернеті. Також можна підійти до питання більш серйозно і влаштуватися на місяць в фірму, яка надає подібні послуги. Місяці точно буде достатньо з лишком, щоб отримати необхідні навички.

Самостійно стартувати на цьому бізнес- поприщі можна з мінімумом обладнання та інструментів. Правда, необхідно мати власне авто, бажано мікроавтобус. З інструментів знадобиться перфоратор, плоскогубці, викрутки та гайкові ключі, кусачки, тримачі кабелю, мотузка для підняття антени на дах, сходи, карта супутників, прилад з налаштування антени. Крім того, бажано запастися витратними матеріалами ( анкерними болтами для кріплення антен, додатковими комплектами підкладок і планок для кронштейнів ). Середній час установки антени становить 2-4 години. Тобто, за день можна встановити 1-2 антени. За оцінками експертів, місячний прибуток в даному виді підприємництва дорівнює $ 1,2-2 тис.

Как заработать на FOREX?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *