Встановлення автореєстраторів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

car-dvrУ нашій країні, як і в усьому СНД, кількість автомобілів постійно зростає. На жаль, за кермом цих авто часто виявляються люди, що не мають досвіду водіння, що часто призводить до аварій на дорозі. Ви запитаєте: а, при чому тут бізнес і яка, власне, бізнес ідея? Справа в тому, що якщо з Вами трапиться ДТП, то довести, що винуватцем аварії є не Ви, буває дуже складно. Але, якщо купити авторегістратор і поставити в Ваш автомобіль, довести свою правоту стане значно легше.

Завдяки тому, що на ринку з’явилися авторегістратори, які фіксують все, що відбувається на дорозі, зникає значна частина «головного болю», пов’язаної з ходінням в ДАІ, адвокатські контори, суди тощо У зв’язку з цим я і пропоную відкрити підприємство з установки автореєстраторів та їх продажу.

Для реалізації цього задуму необхідно виконати ряд пунктів :

1. Знайти постачальника автореєстраторів і укласти з ним договір.

2. Визначиться з ринком збуту.

3. Встановити реальну ціну, що влаштовує всі сторони.

4. Зняти офіс.

5. Провести рекламні заходи.

Вже по першому пункту можуть виникнути проблеми, так як знайти постачальника нескладно, от тільки не кожен готовий нести весь тягар відповідальності за свою продукцію. Одна справа дати гарантії на словах, а інше – під договір з печаткою та підписами.

З ринком збуту проблем виникнути не повинно. Зрозуміло, що всі споживачі товару є автовласниками, і, не важливо на чому вони їздять – на Жигулях або Мерседесах.

Вартість автореєстраторів залежить від їх характеристик. У ціну можна включити вартість самої установки та виїзд майстра. Успішні продажі будь-якого товару вимагають рекламної кампанії, установка і продаж автореєстраторів НЕ буде винятком. Можна обмежитися традиційною рекламою через оголошення в ЗМІ, на радіо і по телебаченню. Якщо не полінуватися і рознести рекламні брошури по гаражним кооперативам, автозаправних станцій і автосервісах, то ефект забезпечений.

Сподіваюся, що проблем з орендою офісу, з телефоном і виходом в Інтернет не виникне.

Юридический клуб ARBITRAZ.RU Общение на юридические темы, вопросы и ответы.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *