Все про QIWI

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

ківіВраховуючи сучасний зростаючий ринок віртуальних платежів , можна з упевненістю сказати , що російська платіжна система QIWI вже підкорив ринок. За статистичними даними тільки в 2009 році ця платіжна система проводила близько 3.24 млдр транзакцій , а загальна кількість провайдерів склало 1200 , що набагато перевершує інших платіжних систем . Більш детальну інформацію можна отримати на сайті https://visa.qiwi.com/ .

Якщо уважно стежити за всією історією QIWI , за її системою оплати , підтвердження авторизацією і т.д. і навіть за назву , то можна з легкістю помітити , що ця компанія весь час робить все , щоб переконати своїм клієнтам , що її платіжна система дуже проста і нею може користуватися кожен.

У порівнянні з іншими платіжними компаніями , які авторизують учасників , проводять транзакцій через електронну пошту , співробітники QIWI зрозуміли , що сучасний споживач більше пов’язаний зі своїм мобільним телефоном , ніж до електронної пошти або до банківської картці , тому почав виробляти всі свої транзакції через телефон споживачів . триколор тв казань спутниковые антенны. Ви в будь-який момент можете авторизуватися по своєму мобільному номеру , можете отримати есемески , що підтверджує проведені транзакції по вашому рахунку і т.д. Ось основна маркетингова тактика платіжної системи QIWI , який робить все можливе, що полегшити спосіб оплати і робити доступним для абсолютно всіх.

Сьогодні QIWI є найбільшим у своєму роді банком для фізичних осіб. Вся паперова тяганина з банківськими переказами , всі проблеми з пластиковими картками зникають для користувачів QIWI . Не потрібно кудись їхати , щоб оформити транзакцію або отримати карту або оформити документацію. Все можна влаштувати за допомогою мобільного телефону , яким користується кожен.

Через платіжну систему QIWI можна оплатити все – інтернет , комунальні витрати , купити різні товари , іншими словами – ця система замінює всі інші платіжні системи разом взято . Усі звіти приходять на телефон. Іншою перевагою QIWI є те , що її банкомати дешевше і тому більше , ніж у самого банку . Сенсорна система , прості інформаційні блоки дозволяють легко оплатити або отримати гроші. Сьогодні майже на кожному провулку , в кожній крамниці можна оплатити QIWI гаманцем без всяких труднощів.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *