власний бізнес

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

biznecВи загорілися бажанням відкрити свій бізнес. Як дізнатися, за якою стезі рухатися, щоб стати успішним? Добре вивчаємо безкоштовні бізнес-ідеї, щоб побачити, в чому плюси і мінуси такої справи, знаходимо добірку цікавих і незвичайних підходів по створенню саме свого бізнесу.

Вибираємо ту ідею, яка сподобалася і втілюємо її в життя. Знайдеться і така людина, яка, ґрунтуючись на ідеях зі сторінок Інтернет придумає свою власну, яка відрізняється новизною і зовсім невідома в бізнесі.

Спроби держави простимулювати малий і середній бізнес на його розвиток особливо стали помітні в післякризовий період. Величезні пропозиції ряду програм, що здійснюють підтримку і фінансування цієї галузі економіки. Підприємливі люди не завжди здатні відразу визначити для себе конкретну ідею, дотримуючись якої, вони будуть створювати власний бізнес.

Пріоритетною виробничою сферою діяльності є виробництво. Воно відноситься до реального сектору економічного розвитку, спрямоване на створення нового продукту. Значимість виробничої сфери зростає, якщо зв’язати бізнес-ідею з виробництвом і направити її в сферу з переробки продукції сільського господарства, з утилізації відходів, на виробництво будматеріалів і товарів народного споживання, переробку деревної продукції. У цьому випадку держава обіцяє серйозну підтримку і надає гранти, субсидії, пільгове оподаткування.

Величезною перевагою на сьогоднішній день є соціальна значимість – створення нових робочих місць. Але, щоб організувати виробництво, придбати основні фонди і початковий оборотний капітал, потрібно наявність значного стартового капіталу. Сама по собі діяльність на виробництві не дуже рентабельна, а спочатку і взагалі буде нерентабельною.

Бізнес, пов’язаний з торгівлею, є найпоширенішим. Продавати можна все. Якщо Ви вирішите займатися продажем одягу, то не забудьте написати бізнес план магазину одягу. А продукти харчування, товари народного споживання будуть потрібні завжди. Купувати можна і в домашніх умовах, користуючись Інтернет-магазинами. Основною умовою при організації торгівлі є зручне розташування, широта асортименту і прийнятність цін.

Перевагами цього роду бізнесу є: підвищена рентабельність, залежна від націнки, окупність товару, що користується попитом, зручність території місцезнаходження, яка допомагає насиченню покупцями.

Недоліків всього лише два: наявність початкового капіталу, налагодженість системи закупівель.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *