Власний бізнес з ремонту квартир

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

ТНМНа дворі теплий сезон , а значить прийшла пора нових будівництв і ремонтів. Саме в цей період краще всього почати власний бізнес, пов’язаний з будівельними роботами . Багато хто подумає , що таких бажаючих завжди повно , але потрібно розуміти , це та область , в якій знайдеться місце всім . Так з чого слід почати?

Можна звичайно , стати звичайним посередником між замовником і майстрами , але це трохи урізує ваші можливості , та й пробитися так буде набагато важче. Так що більш ефективним варіантом буде зібрати власну бригаду робітників і почати робити обробку квартир і ремонт самому.

Але для початку потрібно знайти відповідних майстрів , які будуть працювати на вас. Пріоритетом в пошуку таких фахівців , має бути те з якою якістю вони здатні виконувати поставлене завдання . Ви тільки починаєте свою справу , а значить репутація відіграє важливу роль у майбутньому фірми , тому не беріть дилетантів бракоробів . До того ж ваша бригада повинна вміти робити практично всі види робіт , від кладки цегли до натяжних стель. Це істотно збільшить шанси на прибуткові замовлення .

Наступним кроком буде забезпечити належний зовнішній вигляд , від нього буде залежати те , як люди будуть дивитися на вас. Купуйте всім робітникам спецодяг , вони повинні виглядати як справжні фахівці , а не як група голодранців . Важливим моментом є портфоліо , замовник завжди великим довірять фірмі , результати роботи якої він зможе бачити . Якщо таких ще немає , скачайте кілька знімків з мережі , і помістіть їх туди . Повірте краще невеликий блеф , ніж втрата хорошого клієнта .

Вибір обладнання має те ж значення , не варто брати дешеві інструменти . При великій кількості роботи , вони швидко ламаються , та й функціональністю часто поступаються своїм більш дорогим аналогам. Пам’ятайте , що тут працює правило: «скупий платить двічі».

Що стосується закупівлі будівельних матеріалів , для початку дізнайтеся все ціни в місті , зіставте їх і тільки потім вже купуйте. Адже навіть невелика різниця в ній , в кінцевому рахунку , буде відігравати велику роль в прибутку з замовлення. Але не варто купувати , чи не якісні і занадто дешеві товар . Адже якщо з їх вини ви зробите брак у роботі , то доведеться все переробляти і скоріше за все за свій рахунок.

І в самому кінці хочеться додати , що не варто забувати про рекламу. Саме вона здатна забезпечити вам клієнтів , намагайтеся розвішувати оголошення , дати заявку в газету , а що ще краще завести власний сайт.

Монолитное строительство, опалубка бусо склада в Киеве всегда в наличии. Отечественного и импортного производства.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *