Вітальня кімната дизайн

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

вітальняЛюбов людей до вільного простору часто змушує їх використовувати перепланування для створення унікального житлового приміщення. Чудовим прикладом є кухня -вітальня , яка швидко завоювала популярність . У цій статті розглянемо дизайн спальні -вітальні , поки що залишається новинкою для всіх нас. У всі часи сім’ї воліли відособляти кімнату для відпочинку , але тепер часто з’являються дивовижні проекти , що розкривають зовсім інші принципи сучасного дизайну.

Продумувати дизайн спальні -вітальні доводиться у зв’язку з малою кількістю кімнат у міських квартирах. До цих пір більшість людей поступає за стандартним варіантом : у кімнаті встановлюють розкладний диван , який служить ліжком у нічний час , таким чином вітальня перетворюється на спальню.

Такий варіант по -своєму зручний (хоча б тим , що простий у виконанні ) , але все ж не кожному подобається спати на дивані , до того ж щоденні складання та розкладання дивана з часом набридають. Якщо дозволяють розміри приміщення , краще поєднати міні- вітальню і повноцінну спальню в одній кімнаті. Зрозуміло , доведеться відмовитися від стінок і громіздких шаф , можливо від крісел . Найголовніше при плануванні інтер’єру спальні -вітальні : створити дві комфортні зони , поєднавши їх в одній кімнаті.

Плюси і мінуси спальні -вітальні

Існує маса суперечливих думок щодо позитивних і негативних сторін об’єднаної спальні -вітальні . Розглянемо основні з них .

Плюси спальні -вітальні

Відкритий простір ;
Свобода в обробці і виборі меблів ;
Комфортна атмосфера для людини.
Всім відомо , що жодна людина не захоче жити в квартирі з маленькими кімнатами. Спочатку ніхто не помічає цього , але з часом обмеженість починає дратувати і тиснути на людей. Внаслідок цього , навіть психологи радять власне житловий простір робити відкритим та обширним . Давайте розглянемо наступне фото : вільне відкритий простір , комфортне поділ зон і затишок в інтер’єрі:

спальня -вітальня

Нехай це не завжди просто , але значимо для комфортного життя. Отже , якщо вас чекає ремонт в квартирі з вільним плануванням (у якій спочатку відсутні стіни), подумайте про об’єднання функціональної зони вітальні , спальні, кабінету , – може вийти відмінна основа для інтер’єру єдиної спальні -вітальні . Об’єднання декількох функціональних зон часто зустрічається в інтер’єрах у стилі лофт .

Спальня -вітальня

Мінуси спальні -вітальні

Складність виконання;
Новизна .
Мабуть , другий пункт не зовсім зрозумілий, адже люди , навпаки , зазвичай намагаються користуватися новітніми тенденціями в дизайні. Проте , створювати інтер’єр спальні -вітальні візьметься навіть не кожен дизайнер. До цих пір лише професіонали встигли перейняти західний досвід , тому постійно відбуваються непробачні помилки , що розчаровують замовників. Якщо кімната , в якій ви плануєте об’єднати спальню і вітальню , менше 20 метрів , слід обмежитися спальним місцем у вітальні у вигляді розкладного дивана. У зворотному випадку у вас вийде тісний кімната , захаращена меблями. Об’єднання спальні і вітальні можливо тільки в просторих приміщеннях:

спальня -вітальня

Як здійснюється об’єднання спальні і вітальні

Отже , в інтер’єрі спальні – вітальні слід організувати дві зони: загальну ( вітальню ) і приватну ( спальню ) . Спальню рекомендується обладнати біля вікна : буде легкою можливість провітрювання , до того ж з психологічного боку людині буде комфортніше не в темному « закутку » , а в спальні з вікном.

Ще одна порада від дизайнерів і практиків : спальня повинна розміщуватися як можна далі від входу , зона розміщення спальні не повинна бути прохідною . Уявіть ситуацію , коли тато повернувся з роботи і хоче відпочити , а до дітей прийшли друзі . Кожен з членів сім’ї буде знаходитися в комфортній для себе обстановці: діти не заважають татові , тато не заважає дітям . В якості негативного прикладу розглянемо наступний проект інтер’єру спальні -вітальні : спальня знаходиться при вході ( в прохідній зоні) , всі, хто проходитиме у вітальню , будуть заважати відпочиваючому в спальні.

інтер’єр спальні -вітальні

Отже , для того щоб ізолювати спальню фахівці пропонують використовувати перегородки для поділу зон. Розглянемо основні з способів поділу в спальні -вітальні .

Спальня -вітальня

По-перше , найбільш поширеним варіантом є :

двері – перегородка для спальні -вітальні

Вона також зустрічалася і в радянські часи , але сьогодні сильно змінилася , ставши зручною і простою . Для неї краще всього використовувати міжкімнатні двері- купе , які в денний час доби акуратно відсуваються до стіни , а в потрібний момент створюють нездоланну стіну для чужих поглядів .

По-друге , цікавим рішенням є :

шафа- стелаж в спальні -вітальні ,

Шафа- стелаж нікуди не прибирається і повністю не закриває кімнату , проте користується величезною популярністю. Справа в тому , що за допомогою нього значно підвищується функціональність приміщень. Адже додаткові полиці дозволяють створити прекрасний декоративний інтер’єр , а також залишити візуально відкритий простір . Порада: як перегородок використовуйте легкі стелажі , зі « наскрізними » полками , щоб уникнути захаращеності кімнати. Наприклад , в наступному інтер’єрі спальні -вітальні легкий стелаж служить для зберігання книг , корисних дрібниць , візуально розділяючи дві зони , але не захаращуючи кімнату.

По-третє , для поділу використовується :

трансформовані меблі в спальні -вітальні ,

яка поки вважається новинкою , хоча швидко привертає до себе пильну увагу покупців. Вона являє собою складне об’єднання кількох блоків , вільно переміщуються в кімнаті. При цьому вони можуть перетворюватися , як в диван або ліжко , так і шафа. Подібне рішення – складний вибір професійного дизайнера , але дозволяє домогтися чудових результатів .

Зонування в спальні -вітальні

Здавалося б , дизайнери -проектувальники швидко створюють спільні кімнати. При цьому вони користуються найскладнішими прийомами , випробуваними на практиці , тому людям не варто навіть намагатися самостійно відтворити складний інтер’єр. Хоча існує поняття « зонування » , яке дозволяє відкрити завісу таємниці роботи фахівців.

спальня -вітальня

Коли створюється спальня і вітальня в одній кімнаті , доводиться чимось жертвувати , на думку власників квартир. Це зовсім не так , тому що правильне виконання всіх вимог дозволяє добитися прекрасного об’єднаного простору. Для цього легше всього скористатися контрастною кольоровою гамою або грою з освітленням. Наприклад , виділення спального місця допомогою точкових світильників на стелі дозволяє відразу переорієнтувати погляд людини . Якщо ж паралельно монтувати яскраве загальне освітлення над журнальним столиком у вітальні , то з’явиться явне розділення приміщень.

спальня -вітальня

Ще одним способом зонування є створення подіуму для ліжка , різна обробка підлогових покриттів і стін в різних зонах кімнати і т.д.

Отже , зробити зручну спальню -вітальню можливо. В ідеалі варто скористатися послугами професійного дизайнера , але можна спробувати кілька прийомів без сторонньої допомоги. Використовуйте поради і рекомендації, запропоновані в цій статті, і у вас все вийде!

У наступному відео можна подивитися , як вирішили завдання суміщення спальні і вітальні професійні дизайнери.

Затишку вашому дому!

Гостиная комната играет огромную роль, в первоначальном впечатлении о вашем доме. Поэтому сегодня хотелось бы поговорить, о том Как обустроить интерьер гостиной комнаты.?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Вітальня кімната дизайн, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *