Вісім підстав відмови банку в кредиті підприємцю

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

bankБанки безумовно не дають кредит тільки що відкрився бізнесу. На їхню думку, такого виду кредитування – непередбачений ризик, тому що дійсного бізнесу не існує, відсутня прибуток, а таким чином, малопонятно чим і звідки буде гаситися кредит.

2. Немає ліквідної застави.

Наявність застави цілком усвідомлене заяву банку, оскільки підприємець так само зобов’язаний що-небудь вкласти в розкрутку своєї справи і таким чином нести відповідальність за ризики.

По-іншому, одного разу він може заявити, що бізнес не вдався і тоді вже банк повинен буде вживати заходів до невдалого бізнесу.

3. Прихована бухгалтерія

Банки усвідомлюють, що малий бізнес має приховану бухгалтерію, з метою приховування реальних доходів, але це не означає, що він все ж погодитися з такою кухнею. Тому у банків мається на наявність велика кількість заходів з перевірки стану вашої справи.

4. Бізнес без доходу

Якщо такий є, то його власнику надалі доведеться нелегко. Оскільки сподіватися на дозвіл кредиту банком не варто, при цьому, не дивлячись на те, що у вас і запорука хороший, поручитель є, і навіть депозит відкритий в цьому банку. У банку все одно не буде гарантії на те, що після видачі вам грошей, ваш бізнес різко зросте і ви зумієте вчасно виплачувати кредит.

5. Приховування інформації

Якщо ви вирішили не надати банку всієї необхідної інформації про ваш бізнес, підприємець лише тільки сприяють погіршенню свого життя. Оскільки банк не має можливості дати оцінку бізнесу і усвідомити, на яких обставин необхідно працювати з таким клієнтом.

6. Відсутність ясної мети кредитування

Підприємець не подібний приватному клієнту і тому не може витрачати отримані від банку фінанси на свою користь. Зрозуміла мета придбання кредиту стане додатковим плюсом до оцінки бізнесу банком. Якщо позичальник не вирішив, на що точно підуть придбані фінанси, то йому потрібно подумати для чого він взагалі бере кредит.

7. Халатна бухгалтерія

Сайт для женщин косметичка,уход за собой…

Відсутність регулярного ведення обліку операцій скаже тільки про неналежне баченні бізнесу як такого, про легковажності підприємства, його власника. Це перешкодить банку справедливо оцінити бізнес. Скоректуйте бізнес, а після прямуйте в банк.

8. Робота за межами області діяльності банку

Маючи бізнес такого роду, головним питанням, що з’явилося у банку стане наступний: де розшукувати раптом опинився недбайливого позичальника. Потім: як виставити ціну застави та здійснити реалізацію добра підприємця, якщо він збанкрутує. Здійснювати такі дії в іншому регіоні справа не з дешевих. Тому банк найімовірніше відмовиться фінансувати такого клієнта.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *