Відновлення старих меблів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

imagesЯк не дивно, добротний м’який куточок був ознакою респектабельності і спроможності в радянські часи і залишився ним у часи нинішні.

Хай трохи змінився антураж (замість потріскуючого « Рекорду » плазмова панель ) і зовнішній дизайн меблів, але суть залишилася колишньою: гостей прийнято саджати на величезний м’який диван у вітальні і поїти чаєм або кавою з дорогого « гостьового » сервізу.

І все це з однією метою, щоб гість зажурився і подумав про себе: « а у мене диван поменше… та й не такий зручний…».

Зараз придбати нову добротну м’які меблі не всім по кишені. А дивитися на старий ветхий диван або крісло вже немає ніяких сил. Тому бізнес з оновлення старих меблів в наш час процвітає. Дана бізнес- ніша настільки широка, що здатна вмістити нових учасників. В цілому, наданням послуг з ремонту і оновленню старих меблів можуть зайнятися всі бажаючі і цілком досягти успіху в цій справі, незважаючи на численних конкурентів.

Приваблива особливість подібного бізнесу в можливості стартувати, практично, без первинних вкладень. На що дійсно доведеться витратитися, не економлячи, так це на покупку хороших інструментів і якісних витратних матеріалів ( поролонів, клею і т. д.). Оббивну тканину можна буде купувати в міру необхідності (не виключено, що навіть на кошти з передоплати замовника).

Зрозуміло, дуже бажано мати власне приміщення, де можна буде виробляти перетяжку меблів. Непоганий варіант, наприклад, гараж. Також допоможе наявність власного транспорту, наприклад, легкового автомобіля з причепом. Замовнику, очевидно, набагато більш прийнятний варіант з « рятуванням » від старого дивана прямо з квартири і доставкою вже «нового» дивана туди ж.

Недвижимость, экстерьер и декор, фотографии, статьи. Красивый современный интерьер квартиры, фото, декор, оформление. Модные серванты, гарнитуры, комбинирование обоев.

Успіху нового бізнесу, звичайно, допоможе реклама. Особливо ефективно вона подіє в такій неофіційній середовищі, як соціальні мережі. Кращою ж рекламою стануть позитивні відгуки перших клієнтів. Вони допоможуть піднятися на ноги. Далі все буде трохи простіше і значно прибутковіше.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Відновлення старих меблів, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *