Відкриття магазину білоруських товарів

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

завантаження (46)Про якість білоруських товарів у нас вже ходять легенди. Хтось привіз з Білорусії баночку згущеного молока, а вона така… Ну просто, як в 1980 -му році. І ковбаса, і тушонка, і шоколадні цукерки там теж неймовірно смачні, а головне – якісні. Попит на білоруські товари в нашій країні зараз однозначно великий.

Чудовою ідеєю для власного бізнесу може стати магазин білоруських товарів. Організувати його можна в різних форматах. Найпринциповіший момент – вибір між оффлайновой торговою точкою та інтернет- магазином. Також важливо визначитися з асортиментом : охопити всі (продукти, одяг, побутову хімію, косметику ) або зосередитися на якійсь одній групі товарів.

Можливо, для офлайнового магазину буде цікавий формат, що передбачає продаж безлічі видів продукції білоруського виробництва. Можна, наприклад, розділити магазин на дві частини: продукти і промислові товари. Однак з оформленням дозвільних документів для такого магазину доведеться повозитися.

Поставки товарів в магазин можна здійснювати як безпосередньо з Білорусії, так і через посередників, яких зараз нескладно знайти на просторах інтернету. Зрозуміло, контролю сертифікатів якості слід приділяти велику увагу. Особливо це стосується продуктів харчування. Ціни на них доведеться сформувати приблизно вдвічі вище вітчизняних аналогів і клієнти не повинні розчаруватися в якості.

Магазин білоруських товарів в оффлайн -форматі доцільно відкривати у великому місті. У провінції гарантувати успіх цього підприємства неможливо. Зате у великих містах у пріоритеті якість, а не вартість і магазин, абсолютно точно, буде процвітати.

Смотрите так же интересно: как самой сделать волосы длиннее

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *