Відкриття фотосалону

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

завантаження (3)У світі сучасних технологій фотопослуги користуються меншим попитом, ніж 20-30 років тому.

І, тим не менш, відкриття фотосалону як бізнес ідея може бути успішно реалізована. Сьогодні багато хто думає приблизно так: ось куплю фотоапарат і буду фотографувати.

Звичайно, виготовленням та обробкою фотографій можна займатися і в домашніх умовах, але не кожен це вміє і не кожен хоче.

Отже, я пропоную створити бізнес, суть якого зводиться до надання послуг, пов’язаних з виготовленням та оформленням фотознімків. Можна, звичайно, обмежитися виготовленням термінових фотографій на документи. Але в будь-якому місті таких салонів повно. А я хочу, щоб всі можливі фотопослуги були об’єднані в одному місці.

Завдяки цьому, клієнти зможуть замовити і отримати всі послуги в одному місці, що заощадить їхні нерви і час. Універсальний фотосалон може надавати безліч послуг, таких як:

– Фотозйомка в студії ;

– Термінове фото на документи ;

– Друк фотографій;

– Реставрація старих фотографій;

– Художня обробка знімків;

– Виготовлення календарів, плакатів, колажів та іншої продукції.

Якщо ставиться мета займатися друкуванням плакатів і календарів великими тиражами, то краще придбати професійне поліграфічне обладнання. Лион Сервис – ремонт квартир и офисов. Але для початку можна обійтися необхідним мінімумом, в який входить: напівпрофесійний фотоапарат з набором об’єктивів і зі штативом, освітлювальне обладнання, потужний комп’ютер і принтер.

На тлі інших салонів з обмеженим набором послуг, універсальний фотосалон буде виглядати привабливо і виграшно. Особливу увагу на початковому етапі слід приділити рекламі, сповістивши про свої послуги максимальну кількість потенційних клієнтів.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Відкриття фотосалону, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *