Від помилок ніхто не застрахований

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

pomulkuРеальність така, що помилки в роботі іноді зустрічаються навіть у найдосвідченіших і відповідальних працівників. Недарма прислів’я говорить, що “не помиляється той, хто нічого не робить” і ” на помилках люди вчаться “. Головне не сприймати це як трагедію і спробувати згладити наслідки помилки.

Іноді потрібно зізнатися в промаху, перш ніж про це дізнаються інші. Робити це потрібно, коли обстановка на роботі нейтральна, коли у начальства немає термінових справ, немає авралів або святкової атмосфери в офісі.

Перш ніж іти доповідати про це начальству, потрібно заздалегідь продумати як вести розмову. Потрібно вибачитися, визнати промах, але без зайвих виправдань і приниження. Тримайтеся спокійно, нехай керівник бачить, що ви усвідомили помилку, готові її виправити, і не вибиті з робочої обстановки. Обов’язково запропонуйте, як ви плануєте вийти з положення. Начальник така ж людина і розуміє, що промахи іноді трапляються, йому більш імпонує людина яка чесно зізнався у помилці, ніж той хто Юліта і намагається перекласти провину на іншого.

 І як б не був сердитий начальник, згодом він краще поставиться до співробітника який перед ним чесний і не став приховувати свій промах. Але чи завжди потрібно бігти до начальства при кожній помилці. Якщо промах не зашкодить робочому процесу в цілому, то не слід доповідати про кожного ляпі. Хоча якщо помилка закралася в реквізити або прізвище, ім’я або по батькові абонента, то можна і повиниться, щоб неприємності не наздогнали як грім серед ясного неба. Можна приховати помилку, якщо ви зможете виправити її по гарячих слідах і постаратися надалі уникати подібних помилок.

Найпоширеніші помилки на роботі серед офісних працівників : видалили важливий документ помилково, чи не зберегли документ, над яким працювали цілий день. Це може статися через збій комп’ютера, зависання комп’ютера. Намагайтеся частіше зберігати документ під час роботи, доведіть це правило до автоматизму. Забули про важливу зустріч або переплутали дату, неправильно записали ім’я клієнта. Всі важливі справи записуйте в органайзер, частіше переглядайте щоденник, вносите коригування.

Краще уточнити ім’я і час, щоб не потрапити в незручне становище. Навіть якщо допустили ляп або неточність пам’ятаєте навіть великі вчилися на помилках. Коли впораєтеся з наслідком похваліть себе, адже тепер ви знаєте, як впоратися з проблемою і постараєтеся не допускати промахів надалі.

Читайте про чемпионат мира по футболу 2014, а также смотрите прямые трансляции и другие, играйте в игры и наслаждайтесь спортом.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Від помилок ніхто не застрахований, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Поділись в соц. мережах

Цікаві статті:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *